gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kalbim seni seçti müziği sözleri şarkısı dizi şarkısı sözleri mehmet erdem burada arkadaşlar. Atv Ekranlarında izleyiciyi ekran başına kitleyen Kalbim Seni Seçti Dizisinin şarkısı ve şarkı sözlerini birazdan sizlerle aşağıda paylaşacağız Melek'ler. Kalbim Seni Seçti şarkı sözleri paylaşımından önce Kalbim Seni Seçti dizisi hakkında ki kişisel görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Diziyi bir kaç defa izledim ve entrikası evet biraz oldukça fazla ama aşkın imkansızlığa meydan okuyup, yıllarca tazeliğini heyecanını koruması, yüreğimi sızlattı. Kavuşulamayan aşklar, ebediyen sürüyor. Zaman herşeyin ilacı oluyor evet ama zaman aşkın ilacı olmuyor, aşkın ateşini körüklüyor. Dizide ki kavuşamayan aşıkların, acısı eminim sizlerinde yüreğine dokunmuştur Melek'lerim. Uzun lafın kısası Melek'ler, Kalbim Seni Seçti Müziği sizler için geliyor.

Haydi gel gidelim eski günlere
    Bak herkes çok mutlu
    Ne gerek var kedere
    Bırak artık kavgayı
    Şimdi barış benle
    Yediğin üç lokma huzur yoksa nafile
    Vakit geçer olursun pişman kimene
    Sevgini söyle vaktin var yinede

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

malesef dizide entrika çeviren kişiler kalbim seni seçmez olsaydı dedirttiler ......

Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbim Seni Seçti dizisi

Kalbim Seni Seçti dizisi

kalbim seni seçti ömerin şarkısı kalbim seni seçti senaryosu ömerin söylediği şarkı sermiyan midyat ermeni kaan ın arkadaşları kalbim seni seçti dizisi, şarkısı, atv, yeni dizi, yaz dizileri hakkında bilgiler sevgili arkadaşlarım biliyorsunuzki sezon dizileri birer birer bitiyor final yapıyor yaz geldi ve malum yaz dizileri başladı işte o dizilerden biriside benidme beğenerek izlediğim...
  2. Kalbim seni seçti dizisi yorumu

Kalbim seni seçti dizisi yorumu

kalbim seni seçti ada kalbim seni seçti dizisi, fragmanı, özeti, kalbim seni seçti oyuncuları hakkında bilgiler kalbim seni seçti dizisini çok seviyorum arkadaşlar ama bu son iki bölümdür adaya aceyip sinir oluyorumm sanki bulanmaz hint kumaşı edalarında bi o erkeğe bi bu erkeğe ışık yakıp duruyorr iyice sinir oldummm önceleri seviyodum ama artık yok yok sevmiyorumm ada var gönlümdee...
  3. Firar dizisi müziği ve şarkı sözleri

Firar dizisi müziği ve şarkı sözleri

firar dizi müziği firar dizisi şarkıları Ekranların sevilen dizilerinden biri oaln firar dizisinin müziği de oldukça beğeni topladı. Biz de sevilen bu dizinin yani Firar dizisinin şarkı sözlerini sizlerle paylaşmak istedik Melek'lerim. Firar dizisinin Ulaş özdemr tarafından söylenen "Mardin dağlarında kuşlar uçar" şarkısının sözleri: Mardin Dağlarında Kuşlar Uçar Mardin...
  4. Ağır Roman Dizisi Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkısının Sözleri

Ağır Roman Dizisi Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkısının Sözleri

Bu konu; Ağır Roman Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkı Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 90lı yıllarda Müjde Ar ve Okan Bayülgen'in başrollerini paylaştığı ve unutulmaz Cem Karaca müziklerini dinlediğimiz Ağır Roman filmi, dizi versiyonu ile ekranlara geliyor. Dizinin geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde çalan bir parçanın sözlerini bu sayfamızdan...
  5. Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Bu konu; benim için üzülme dizisi müzikleri, şarkıları, türküleri, sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik dünyasının yanısıra film piyasasında da yaptığı bgaşarılı işlerle adından söz ettirmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül, şu sıralar ekranlarda olan ''Benim İçin Üzülme '' dizisi ile gündemde. Yayınlanmaya başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen ilgi çeken dizinin,...

Sayfayı Paylaş