gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kan sulandırıcı igne

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar ben 29 haftalık hamileyim sulandırıcı igne kullanıyorum ama dün yapmayı unuttum bir sey olur mu. Bilen varsa soylesin lütfen. Şimdiden tesekkur ederim.

kan sulandırıcı igne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 clexane kan sulandırıcı iğne nedir 04 sevgili melekler bir önceki hamileliğimin kötü sonuçlanması sebebiyle doktorum bu sefer clexane iğne yazdı hergün bir tane göbekten yapıyorum. merak ettim daha önce benim kullandığı iğneden kullanan varmı? göbeğinde herhangi bi morartı şişlik falan meydana gelen. benim şuan iğne olan yerlerde ağrı mevcut. Rabbim bu sefer bu kadar sıkıntının...
  2. kan sulandırıcı clexane kullanan arkadaşlar bacak ağrınız oldumu?

kan sulandırıcı clexane kullanan arkadaşlar bacak ağrınız oldumu?

kızlar ben bir haftadır kanımda pıhtılaşma olduğu için kan sulandırıcı iğne clexane kullanıyorum ve bacağımdan vuruyorum iğneyi.birincisi dün akşam yere bastığım anda bir anda baldırımın arka kısmında inanılmaz bi batma oldu resmen bağırdım.ve yürüdükçe yani üstüne bastıkça bu ağrı devam etti.birde iğnenin girdiği yerde kocaman bir kırmızı nolta oluşuyor morarma normalmiş ama bu kan toplanması...
  3. Hamilelikte Kan Sulandırıcı İlaçlar ve Progesteron Değerleri

Hamilelikte Kan Sulandırıcı İlaçlar ve Progesteron Değerleri

gebelikte progesteron değerleri, gebelikte kan sulandırıcılar, kan sılandırıcı ilaçlar Sevgili melekler, gebe kalmak isteyen meleklerimizi yakından ilgilendiren bir konuyla karşınızdayız. Daha önce düşük yapmış meleklerimizin isteği üzerine gebelikte kan sulandırıcı ilaçlar ve progesteron değerleriyle ilgili olarak uzmanların ağzından sizleri bilgilendiriyoruz... Hamile olduğunu...
  4. Çatlatma igne ve test

Çatlatma igne ve test

İgnenin 14.günü 10dk sonra silik cizgi?
  5. Çatlatma ignemi bugün vurdurdum

Çatlatma ignemi bugün vurdurdum

Oncelikle herkese merhaba bugün 10 da otrivelle vuruldum (cmt)..Bu ay ilk defa klomene basladim ve iğne..10 yildir spiral vardi cikardim 6 ay olmayinca dr gittim..Esim ve bende bir sorun cikmadi ama ben beklemek istemedim.Aslinda pek umudum yok çünkü dr bir yumurtan var dedi inşallah hayirlisi olsun.Aranizda benim gibi olanlar varmi merak ediyorum

Sayfayı Paylaş