gebe
  1. _EsiN_

_EsiN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kanamam oldu bu üstüne görme mi yoksa HAMİLEMİYİM ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında _EsiN_ tarafından paylaşıldı.

eşimle birlikte olduğumuzdan yaklaşık oniki gün sonra kanamam oldu ama çok azdı ve uzun sürdü acaba hamile kaldımda üstüne mi gördüm yoksa adet mi oldum karar veremedim .s normal adet tarihi günümde evde test yaptım negatif çıktı ama karnımda tuhaf bi sızı oluşuyo hareket ederken hamile olabilirmiyim lütfen acil cevaplarınızı bekliyorum...

Kanamam oldu bu üstüne görme mi yoksa HAMİLEMİYİM ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üst görme :(

üst görme :(

üst görme öncelikle herkeze iyi günler dilerim.. ben dün üye oldum ve burdaki soruları yanıtları çok okudum. benimde sorum olucaktı belirti gibi geldide bana ben günümden önce oldum ve 3 gün gibi bişey sürdü mide bulantılarım oldu ve halada oluyor.bu belirtileri üzerine test yaptım ama yanıt olumsuz oldu :( ama sanki içimde bi his hamileyim gibi geliyor
  2. Adetmi oldum yoksa bu kanama üstüne görmemi?

Adetmi oldum yoksa bu kanama üstüne görmemi?

üstüne görme nedir,yerleşme kanaması nedir,adet kanamasını diğer kanamalardan ayırd etme,üstüne görme,yerleşme kanaması,kanamanın az olması hakkında bilgiler Her kadın zaman zaman adet düzeninde sapmalar, gecikmeler ya da ara kanamalar yaşayabilir. Normal insan hayatında yaşanılan stresler, sıkıntılar, ani kilo değişiklikleri, spor, üzüntüler gibi pek çok faktör adet düzenini...
  3. Üst görme ? Geçikme ? Bu nedir arkadaşlar acil :(

Üst görme ? Geçikme ? Bu nedir arkadaşlar acil :(

Merhaba kızlar kafamda deli sorular , yataktan cıkasım bıle yok :( 27 yasındayım 15 aylık evliyim son aylarımda sürekli geçikme oldu 8 gun 10 gun en son dr. A gittim stres , yogunluk , hafıfte olsa kilo alımı ki zayıf bi insanım diye etkılermiş . Hormon testi yaptı , ultrosan baktı hıcbsey yok. Son 2 ay yıne bole gecıkmeler oldu Fakat bu ay ki bi karışık ; Kahverengi akıntım geldi tamam dedım...
  4. Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Hanımlar merhaba Aranıza yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açmışımdır 8 buçuk aylık evliyim, uzun zamandır bebek istiyoruz. En son reglim 6 aralık tarihinde gerçekleşti gecikme üzerine ocak ayında doktora gittim fakat ultrason da gebelik goremedi beta HCG ise 2.0 çıktı doktordan 6 gün sonra lekelenme seklinde kahverengi akıntı oldu ve 4 buçuk 5 gun gün sürdü hala regli olmadım herhangi...
  5. üstüne görme mı oldum yoksa regl mı anlayamıyorum

üstüne görme mı oldum yoksa regl mı anlayamıyorum

ıyı akşamlar ben 11 temmuzda relg oldum daha sonra 11 agustosta eşimle bırlıkte olduk fakat korunduk regl olmam gerekırken relg ım 21 agustosta oldu 3 gun gıbı kısa surdu normalde 4 5 gun arası surerdı ve yumurtalıklar da akıntıda oldu acaba hamıle olma ıhtımalım varmıdır uyuyamıyorum herhangı bı test yaptırmadım

Sayfayı Paylaş