gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Bugün Yardan Haber Geldi

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bugün yardan haber geldi Bir bir yandan bir bir yandan Eğildim bir buse aldım
    Bir bir yandan bir bir yandan

Güzel olanı severler
    Yanağından gül dererler
    Kulakta mengüş küpeler

Baş koydum yarin dizine
    Uykular girmez gözüme
    Ağ ellerin sür yüzüme

Şekerden şerbet ezerler
    İnce tülbentten süzerler
    Dört yanım almış güzeller

Karacaoğlan gel yanıma
    Seni sarayım canıma
    Dola kolların boynuma

Karacaoğlan - Bugün Yardan Haber Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Benim Yarim Gelişinden Bellidir

Karacaoğlan - Benim Yarim Gelişinden Bellidir

Benim yarim gelişinden bellidir Ak elleri deste deste güllüdür İbrişim kuşaklı ince bellidir İnce bellerini sar dedi bana Gel gel aman gelişine Gül gül aman gülüşüne hayran olayım Gel gel aman gelişine Gül gül aman gülüşüne kurban olayım Mestine de deli gönül mestine Aşık olan gül gönderir dostuna İpek mendilini attı üstüme Terlersen sevdiğim sil dedi bana Gel gel aman gelişine Gül gül aman...
  2. Karacaoğlan - Aman Tanrım Bana Yarim

Karacaoğlan - Aman Tanrım Bana Yarim

Aman tanrım bana yarim gücenmiş Beni görse yoldan çıkar yan gider Gönül suyu gözlerimden akıyor Ah ettikçe yüreğimden kan gider Cesedimi göz yaşıyla yusunlar Mezarımı yol üstüne koşunlar Gelen geçen garip ölmüş desinler Dünya bir yol geda gider han gider Ecel eli ömür ipin düğümler Kıyamettir bana bugün düğünler Karacaoğlan döğüş günü bugünler Kirpikler var gönül ile ceng eder
  3. Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Ağ elleri sala sala gelen yar Nasıl geçireyim seni ele ben Ben bir şahin olsam sen bir balaban Taksam cırnağımı gitsem çöle ben Koyunları kuzu ile karışık Yüze küskün ama kalbi barışık Siyah perçemi zülfü dolaşık Yeni düştüm düzen tutmaz tele ben
  4. Elazığdan şehit haberi geldi

Elazığdan şehit haberi geldi

Şehit haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Bugün akşam saatlerinde Elazığ'dan acı bir haber daha geldi. Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde teröristlerce göreve giden jandarma timine açılan taciz ateşinden bir er şehit oldu. Çan bölgesi Pilavtepe mevkisindeki olay üzerine bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldığı bildirildi. internethaber
  5. Diyarbakırdan Şehit Haberi Geldi

Diyarbakırdan Şehit Haberi Geldi

Diyarbakır Lice ilçesi Kayacık Jandarma karakoluna sızmaya çalışan teröristlerle asker arasında çatışma çıktı. Kara haber tez geldi. Diyarbakır'ın Lice ilçesinde çıkan çatışmada 4 teröris ölü ele geçirildi. Çatışmada 2 er şehit oldu, 4 er yaralandı. Kayacık köyü kırsal kesiminde akşam saatlerinde, bir grup teröristle sıcak temas sağlandı. ''Teslim Ol'' çağrılarına teröristlerin ateşle...

Sayfayı Paylaş