gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kardeşim %93 özürlü ve ilk maaşını gecen 3 ay aldı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

slm kusura bakmayın arkadaşlar bır şey soracam benım kardeşim %93 özürlü ve ilk maaşını gecen 3 ay aldı 948 tl bugun tekrer gıttı babam 2.ci 3 aylıgı da aldı ama kendılerıne demışler bundan sonra ayda bır alacaksınız bu parayı demışler nasıl olur bu?aslı olabılırmı acaba?bu sorumu cvplarsanız cok sevınırım şu anda sızın cvp bklıyorum ve rıca edıyorum admın bey??????????

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Konu ile alakalı lütfen SGK Müdürlüğüne giderek cevap alınız bizler buradan bu hususta size malesef yardımcı olamıyoruz.

kardeşim %93 özürlü ve ilk maaşını gecen 3 ay aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikde ilk 3 aydaki ağrılar

Hamilelikde ilk 3 aydaki ağrılar

hamileliğin ilk aylarında sancı gebelikte karın ağrısı normalmi gebeliğin ilk aylarında sancı hamilelikte karın ağrısı normalmi hamilelikde agrilar Hamilelik sürecinin başlaması ile beraber kendimizi dinlemeye başlarız. Hissettiğimiz her belirtide doktorumuzu arasak mı diye aklımızdan geçirip, çevremize "bu normal mi?" diye sorular sorarız. Sitemizin Kadın Hastalıkları ve Doğum...
  2. Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

özürlü maaşı sorgulama özürlü maaşı maaş sorgulama 2022 maaş sakatlık Merhaba melekler, Özürlülerin maaş alıp almadığı veya maaşa bağlanıp bağlanmadıklarını aşağıdaki sayfadan kontrol edebilirsiniz. Aşağıdaki linkten TC kimlik numarasını girerek sorgu yapabilirsiniz. BURADAN Not: Özürlü maaşı 3 ayda bir veriliyor olup yaklaşık 600-650 tl kadardır ( üç aylık toplamı bu ) 2011 yılı için...
  3. Mübârek aylar, günler ve geceler

Mübârek aylar, günler ve geceler

Muharrem ayi: Sefer ayi: Rebiûlevvel ayi: Rebiûlâhir ayi: Cemâziyelevvel ayi: Cemâziyelâhir ayi: Receb-i Serif Saban ayi: Ramazan-i Serif Sevval ayi: Zilkade ayi: Zilhicce ayi: 1) Muharrem ayi: Arabî aylarin hicrî tarih ile sene basi Muharrem ayi’dir. Ramazan ayindan sonra aylar içerisinde en hayirlisidir. "Zilhicce’nin sonuncu günü ile Muharrem’in birinci günü oruç tutanin orucu elli...
  4. özürlü maaşına müracak

özürlü maaşına müracak

özürlü maaşına müracat ettik ablamdan dolayı.. 2011 25 temmuz tarihinde ankaraya gönderdik ama bi cevap alamadık. öğrenemedik. bunu nasıl öğrenebiliriz. %80 özürlü raporu var. yardımcı olursanız seviniriz.
  5. İlk 3 ay içinde hangi testler yapılır?

İlk 3 ay içinde hangi testler yapılır?

2 li test 4lütest merhaba kızlar Ben hamaileliğimde okadar çok test yaptırdım ki valla hatırlıyamıyorum bileabi bazı testler doktorların tuzagı olabilirmi diye düşünüyorum İlk üç ay içerisinde herhangi bir genetik anormallik olup olmadığını belirlemek için yaptığımız ilk test, ikili test. Bu testle, kanda iki özelliğe bakıyoruz. Annenin kanına bakılırken ultrasonla da bebeğin bazı...

Sayfayı Paylaş