gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak kardeşim gibi sevdiğim hatta kardeşten de öte olduğum iki arkadaşım için Kardeşlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar bana kardeşlik sözleri mesajları vs lazım

Kızlar bana kardeşlik sözleri mesajları vs lazım

Selam melekler, bana kardeşlik ile ilgili sözler lağzım. Kısada olabilir uzun yazıları da olabilir. varsa yine kardeşliği çağrıştıran şiirleri de verebilirsiniz arkadaşlarım. Teşekkür ediyorum. Allah rağzı gele.
  2. En güzel Kardeşlik Mesajları 2012 kardeşlik sözleri

En güzel Kardeşlik Mesajları 2012 kardeşlik sözleri

Kardeşlik ile ilgili Sözler Kardeşlik Mesajları 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden kardeşlik mesajları isteyen siz sevgili misafirlerimiz, bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en güzel dostluk mesajları içeren yeni kardeşlik sözleri paylaşıyoruz. Kardeşinle mücadele etme, onunla alay etme, ona verdiğinden sözden dönme. (Hadis-i Şerif) Müslüman müslümanın kardeşidir, onu terk ve...
  3. İçten Mesajlar arıyorum ben

İçten Mesajlar arıyorum ben

Arkadaşlar bana acil tarafından içten mesajlar lazım ama o kadar çok içten olmalı ki okuyanın içi kımıldamalı içi canlanmalı artık siz anladınız onu :)
  4. Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

Merhaba arkadaşlar nazara inanır mısınız bilmiyorum ama ben çok inanırım. Hatta rahmetli anneannem mezarda yatanların çoğu nazardan ölmüştür derdi ben küçükken belki de o kulağımda kaldı diye inanıyorum:) Sizden de Nazarla İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
  5. kardeşlikle ilgili yeni nikler arıyorum

kardeşlikle ilgili yeni nikler arıyorum

Merhaba arkadaşlar, geçirdiğimiz şu hassas günlerde kardeşliği anlatan nikler istiyorum sizden faceden paylaşmak üzere :D

Sayfayı Paylaş