gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Kas Geliştirme Diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Hedef: Kas gelişimini hızlandırmak. Günlük kalori: 2500 Kcal Sporla uğraşan, özellikle vücut geliştirme yapan sporcuların yapabileceği bol protein ve karbonhidrat içeren bir diyet.
    Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır.
    7 GÜN BOYUNCA
    Sabah : 1 bardak süt, 3 yumurta beyazı, bir kibrit kutusu kadar peynir, 1 kase yoğurt, 1 avuç kuruyemiş, yulaf. Çay, kahve ya da meyve suyu.
    Öğle : 1 – 2 porsiyon tavuk, balık ya da kırmızı et, 1 porsiyon makarna/pirinç/börek, ayran, yeşil salata, tatlı, meyve.
    İkindi : 1 kase yoğurt ya da bir bardak süt, bir hindili, ton balıklı ya da tavuklu sandviç.
    Akşam : 1-2 porsiyon sebze, 1 porsiyon ızgara et, meyve.
    Gece : Ballı, muzlu süt.

kaynak:kilodiyet.com

Kas Geliştirme Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Ayak Kası Geliştirme

Evde Ayak Kası Geliştirme

Evde Ayak Kası Geliştirme Ben Evde Ayak Kası Geliştirmek istiyorum sizce ne yapabilirim nasıl geliştirebilirim ayak kaslarımı ?
  2. Evde Bacak Kası Geliştirme Hareketleri

Evde Bacak Kası Geliştirme Hareketleri

evde ayak kası geliştirme, evde bacak kası geliştirme Egzersizlerini evde yapmak ve biraz da kas geliştirmek isteyen misafirlerimiz ve meleklerimiz için yapabilecekleri bacak kası geliştirme hareketlerini paylaşıyoruz melekler :) Resimler bodyforumtr den.. :)
  3. Evde Kas Geliştirme Yöntemleri nelerdir yardım edin

Evde Kas Geliştirme Yöntemleri nelerdir yardım edin

Merhaba ben 19 yaşındayım ve çok cılız çelimsiz bir vücuda sahibim biraz kas geliştireyim diyorum ama spor salonlarına gidecek param yok acaba Evde Kas Geliştirme mümkün mü eğer olur diyorsanız bana Evde Kas Geliştirme Yöntemleri nelerdir yazın lütfen!
  4. Evde Yapabileceğiniz Kas Geliştirme Hareketleri

Evde Yapabileceğiniz Kas Geliştirme Hareketleri

Evde Kas Geliştirme Yöntemi Evde Kas Geliştirme Yöntemleri Nelerdir Sevgili melekler, sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmenin yolu elbette ki dengeli ve düzenli beslenme ile egzersiz yapmaktan geçiyor. İleri yaşlarda daha rahat hareket edebilmek, hareket kısıtlılığı yaşamamak için de kas ağırlığımızın belirli bir seviyede olması şart. Kas yapmak eklemlerimizin ve kemiklerimizin sağlığı için...
  5. Kas Kaybına Sebep Olan Diyetler

Kas Kaybına Sebep Olan Diyetler

kas kaybı diyet yaparken kas kaybı diyet yaparken kas kaybetmemek için Sevgili melekler, bilinçsizce yapılan diyetler ne yazık ki kasların erimesine ve kaybına yol açıyor. O sebeple kafanıza göre diyet yapmamanız ve mutlaka bir bilene danışmanız gerekiyor. Bu sayfamızda sizlere kas kaybı yaşatan diyetler hakkında Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Oya Yüksek'in...

Sayfayı Paylaş