gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kaç gündür kasıklarımda sancılanma ve ağrı var daha adetime bir hafta kadar var aama acaba kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kasıklarda ağrı hamilelik belirtisimi?? yardımmmmmmmmmmm

kasıklarda ağrı hamilelik belirtisimi?? yardımmmmmmmmmmm

kasıklarda ağrı kasiklarda agri kasıklarda ağrı hamilelik belirtisimi kasıklarda ağrı ,gebelik ,gebelik belirtisi ağrı, hamilelik , ilişki sırasında kasıklarda ağrı gebelik belirtisimi ? arkadaşlar yaw benim günüm geçiyo ve ilişki sırasında kasıklarıma baskı oluyo acaba ben hamilemiyim yahuu biliyorum bana test al yap diceksiniz ama ben 5 yıldır o testte tek çizgi görmekten usandım ve aynı...
  2. Kasıklar da Ağrı Hamilelik Belirtisi mi?

Kasıklar da Ağrı Hamilelik Belirtisi mi?

Bu konu hamilelikte kasık ağrılarına yer vermektedir. Hamile olup olmadığınıza dair bazı belirtiler vardır. Bu belirtiler bazen erkenden kendini belli etmeye başlar. Aslında hamilelikle ilgili il belirti adetin gecikmesidir. Çoğu hamilelikten şüphelenen kadınlar ilk günler kasık ağrıları olduğundan yakınırlar. Peki kasıklar da ağrı hamilelik belirtisi midir? İşte cevabı; Hamilelik...
  3. Hamileyim karnım ve kasığım ağrıyor nedeni nedir?

Hamileyim karnım ve kasığım ağrıyor nedeni nedir?

Karında sertleşme ve kasılma benzeri şikayetler hamileliğin son aylarında sıklıkla rastlanan şikayetlerdir. Bunlara kasık ağrısı da eşlik edebilir. Özellikle 6. aydan sonra doğuma kadar olan dönemde anne adayı karnında zaman zaman sertleşme hissedebilir, elleniğinde karnının tahta gibi sertleştiğini görebilir. Bu durumun nadiren olması sakıncalı değildir ancak gün içerisinde sık sık...
  4. Kadınlarda ve erkeklerde kasık ağrısı nedenleri

Kadınlarda ve erkeklerde kasık ağrısı nedenleri

Ancak yüzme ya da koşma gibi kasları zorlayan bir aktivite söz konusu olmadığı halde, yani herhangi bir yaralanma olmadan ortaya çıkan kasık ağrıları altta yatan başka bir sorunu haber veriyor olabilir. Bu nedenle aniden başlayan ya da uzun süren kasık ağrılarını görmezden gelmemek önemlidir. Hangi uzmana muayene olmanız gerektiğini kestiremediğiniz durumlarda aile hekiminize danışabilirsiniz....
  5. Kasık ağrısı yumurtlama belirtisi midir

Kasık ağrısı yumurtlama belirtisi midir

Kasık ağrım var o sırada cinsel ilişkiye girdik eşimle hamilelik şansı ne kadardır sizce?

Sayfayı Paylaş