gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kayıp Şehir dizisinde Zehrayla Kadir Evlenecekmi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kayıp Şehir çok heyecanlı bölümleri olan bir dizi, inş bitirmezler pat diye. Merak ettiğim Zehra ile Kadir evlenecekmi acaba? belki bilginiz vardır..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kayıp Şehir dizisi Kanal D ekranlarında beğeniyle izleniyor ayrıca dizinin 16. bölümde son bulacağı haberleri izleyenleri oldukça üzmüş gibi görünüyor Kayıp Şehir dizisinin final yapacağı haberini duyulduğundan beri dizinin mutlu sonla bitecekmi herkes tarafından bu sorunun cevabı merak ediliyor.
    Kanal D’nin yayından kaldırılacağı açıklanan sevilen dizisi Kayıp Şehir’de bu hafta düğün var.Kayıp Şehir dizisinin 25 şubat pazartesi akşamındaki bölümde Kadir sürpriz bir karar alarak Zehra ile yıldırım nikahıyla evlenecek. Kadir’le buluşmaya giderken evlendiğini öğrenen Aysel ise tam anlamıyla yıkılıyor. Aysel’i nasıl günler bekliyor merakla bekleyip görelim.

Kayıp Şehir dizisinde Zehrayla Kadir Evlenecekmi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efsane kayıp şehir bulunmuş

Efsane kayıp şehir bulunmuş

Efsanelere göre el dorado diye bir şehir varmış ancak kayıpmış:SNasıl kaybolmuş ve nasıl kaybetmişler bilmiyorum ama haritada gözüktüğü halde bulunmuyormuş.Ama anlaşılan artık bulmuşlar:DGözleri aydın olsun:D Efsane kayıp şehir bulundu Amazon Havzası’nda araştırmalar yapan bilim adamları çok geniş bir alana yayılmış dev höyüklerin kayıp şehir El Dorado’nun kalıntıları olduğunu savunuyor....
  2. Kayıp Şehir Dizisinin Senaryosu Konusu İle İlgili Bilgiler

Kayıp Şehir Dizisinin Senaryosu Konusu İle İlgili Bilgiler

Kayıp Şehir Konusu Kayıp Şehir Dizisi Konusu Sevgili melekler, televizyon kanalları yeni yayın dönemine bomba gibi dizilerle dönmeye hazırlanıyorlar. Yeni başlayacak olan dizilerden biri de Kayıp Şehir dizisi. Biz de dizi izlemeyi seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Kayıp Şehir dizisi konusu ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere.. Yayında olan hiçbir diziye...
  3. Kayıp Şehir dizisinin günü değiştimi

Kayıp Şehir dizisinin günü değiştimi

Kayıp Şehir dizisinin günü mü değişti, benim kafam mı karıştı anlayamadım, o kadar çok dizi var ki :S
  4. kayıp şehirde çalan neşet ertaş türküsünün sözleri

kayıp şehirde çalan neşet ertaş türküsünün sözleri

Merhabalar. 27 Nisan gecesi Kayıp Şehir dizisinde çalan Neşet Ertaş türküsünün sözlerini arıyorum.Bana yardımcı olurmusunuz acaba ?
  5. Kayıp Dizisinde Kim Hangi Rolde?

Kayıp Dizisinde Kim Hangi Rolde?

kayıp dizisi, kayıp dizisi oyuncuları, kayıp dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Kanal D'nin reytingleri zorlayacağına inanılan dizilerinden biri olan KAyıp, eylül ayında ekranlarda olacak. Başrollerinde Aslı Enver ve Mete Horozoğlu'nu izleyeceğimiz dizide kim hangi rolde öğrenelim... Mete Horozoğlu – Mehmet Kantarcı Aslı Enver – Özlem Albayrak İlker Kaleli – Faik Şaşmaz...

Sayfayı Paylaş