gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kılık kıyafet yönetmeliğe uymayan öğrenciye ne oalcak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bu serbest kıyafet yönetmeliğinde kurallara uymayan öğrencilere ne olacak ? Disiplin falan mı yani ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Çocuğu devlet okulunda okuyan bir veli, yönetmeliğe uymazsa yaptırımı ne olacak Ya da öğrenci için yaptırım ne olacak..

Yapılan Açıklamaya göre Mevcut disiplin yönetmeliği hükümleri uygulanacak. İlkokullarda öğrencilere öğrencilere herhangi bir ceza uygulanmıyor ancak ortaokul ve lisede kuralı ihlalin boyutuna göre, uyarı, kınama ve okuldan uzaklaştırma cezaları verilebilecek.

kılık kıyafet yönetmeliğe uymayan öğrenciye ne oalcak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis Koleji Öğrencileri Kıyafet ve İstihkak Yönetmeliği

Polis Koleji Öğrencileri Kıyafet ve İstihkak Yönetmeliği

polis üniforma modelleri Polis Koleji Öğrencileri Kıyafet ve İstihkak Yönetmeliği İçişleri Bakanlığından Resmi Gazete Tarihi: 17/10/1994 Resmi Gazete Sayısı: 22084 BİRİNCİ KISIM : Amaç, Kapsam, Hukuki Dayanak Amaç: Madde 1 - Bu yönetmeliğin amacı, Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı resmi üniformalı ve parasız yatılı bir ortaöğretim kurumu olan Polis Koleji...
  2. Oranı Yönetmelik nedir?

Oranı Yönetmelik nedir?

yönetmelik nedir Oranı yönetmelik hangi hükümet veya hükümet temsilcileri fiyatları tüketicilere ücret düzenleyen bir hükümet faaliyetidir. Bu uygulama aşırı veya mantıksız fiyatla tüketiciye korumak için, bu temel oranları düşük maliyetle onları düşük gelirli insanlar için erişilebilir hale getirmek sabit emin olmak için, tasarlanmıştır ve hile önlemek veya fiyat hizmet için ücretler...
  3. erkek öğrencilerde saç traşı nasıl oalcak

erkek öğrencilerde saç traşı nasıl oalcak

Selamlar.Yeni okul kıyafet yönetmeliğine göre erkek öğrencilerin traşı nasıl olacak?Yine kısacık kestirmek şartmı yoksa o kadar dikkat edilmeyecekmi?
  4. Azınlık Okullarında Kılık Kıyafet Uygulaması Nasıl Olacak ?

Azınlık Okullarında Kılık Kıyafet Uygulaması Nasıl Olacak ?

Bu konu; azınlık okullarda kılık kıyafet uygulaması hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz üzere artık okullarda tek tip kıyafet uygulamasına resmi gazetede yayınlanarak son verildi. Önümüzde ki öğretim yılından itibaren geçerli olmak üzere artık öğrenciler -belli kurallara uyarak- serbest kıyafetle okula gelebilecekler. Bu konua akla gelen sorulardan biri azınlık...
  5. 2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

2013-2014 Yeni Öğretim Yılında Kılık Kıyafet Nasıl Olacak?

okullarda serbest kıyafet okullarda serbest kıyafet uygulaması okullarda kıyafet Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul Öğrencilerinin Kılık ve Kıyafetlerine Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre artık okullarda serbest kıyafet uygulaması da hayata geçti. Milli Eğitim Bakanlığı, velilerin yüzde 50'sinden...

Sayfayı Paylaş