gebe
  1. özlemim

özlemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kilo alma...

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında özlemim tarafından paylaşıldı.

Baktim da Diyet bölümünde sadece Kilo verme ile ilgili yazilar var acaba birniz bana yarim ede bilirmi saglikli sekilde nasil kilo alacagim ben? 170 boyundayim ve kilom 49 :S cok zayifladim elimde olmadan ama tekrar kilo almayi cok istiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tsk ederim.

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım akşamları daha fazla yemen lazım özellikle yatmadan önce. o zaman gerçekten farkedilir boyutta alıyorsun tatlım

3. kızıl melek

kızıl melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    heryerde kilo vermekten bahsediliyor.. ama kilo almak isteyenlerde en az vermek isteyenler kadar dertli..1.65 boyum ve kilom 44..ne yapsam kilo alamıyorum.. özellikle strese girdiğim dönemlerde çok hızlı kilo veriyorum..

4. özlemim

özlemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yorumun icin tskler canim yapmadigim sey degil aksamlari ve yatmadan önce yemek yemek ama olmuyor, ara ögünlerde cikolata ekmek arasi felan da diyorum ama cok zorlaniyorum.

5. özlemim

özlemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayni dert sorun bende de var tatlim, biran kendimi burda yanliz hissetdim ama benim gibi ayni sorunu paylasan biri olmasi nekadar güzel.

6. kızıl melek

kızıl melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım kilo alabilmek psikolojik bir durum, eğer moralin yerindeyse yemek yiyebiliyor ve böylece kilo alabiliyorsun

8. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilginç yaa bende kilo vermeye çalışyıorum.sende alamk için uğraşıyrsun. ben akşamları yediğim zaman kilo alıyrum. çekirdek, abur cubur vs. ama eminim bunları da denemişsindi.r.

9. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    metabolizman çok hızlı demek ya.inanmıyorum bende vermeye çalışanlardanım.ideal kilom 50 ama ben 56 kiloyum.çok az sıkmam yetiyor ama yapamıyorum işte.bence çok uyu.iştah açıcı bişiler kullan.ne biliyim pekmez falan iç

Kilo alma... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Almanızın 5 Nedeni

Kilo Almanızın 5 Nedeni

Zayıflamak istemenize hatta hiçbirşey yememnize rağmen bir türlü zayıflayamıyor musunuz? İşte kilo almaya neden olan 5 etken.. 1. Az uyuduğunuz için kilo alıyor olabilirsiniz Vücut fonksiyonları en hızlı siz dinlenirken çalışır. Yeterince uyumadığınız zaman ortada çıkan stres daha çok yağ depolamanıza neden olabilir. Yorgun olduğunuzda stresinizi kontrol edemezsiniz ve yeme isteği...
  2. Şeker Yeme Kilo Alma

Şeker Yeme Kilo Alma

şeker yeme oyunları şeker yeme oyunu Diyet yaparken en büyük sorunlarımızdan biride alıştığımız şeker miktarını azaltmaktır. Küçük detaylar ile şeker miktarını azaltmak elimizde. 1- Çay, kahve veya mısır gevreğine şeker eklemeden içmeye başlayın. 2- Kahverengi şeker kandırmacalarına aldanmayın bütün şekerler vücudunuzda aynı etkiyi yaratacağından kullanmaktan kaçının. 3- Yediğiniz ekmek,...
  3. İbrahim Saraçoğlu kilo alma

İbrahim Saraçoğlu kilo alma

ibrahim saraçoğlu kilo, ibrahim saraçoğlu kilo alma, ibrahim saraçoğlu kilo alma kürü, ibrahim saraçoğlu kilo alma yöntemleri, ibrahim saraçoğlu kilo almanın yolları, ibrahim saraçoğlu kilo almak, ibrahim saraçoğlu kilo almak için, bitkisel kilo alma yolları, kilo almanın yolları, kilo alma yöntemleri, nasıl kilo alabilirim, kilo almak istiyorum Her ne kadar zayıflamak isteyenler çoğunlukta...
  4. Sağlıklı Kilo Alma Diyeti

Sağlıklı Kilo Alma Diyeti

Sağlıklı Kilo Alma Diyeti istiyorum lütfen bana da kilo almak için önerilerde bulunun kızlar.
  5. Kışın Kilo Almama Tüyoları

Kışın Kilo Almama Tüyoları

Dyt. Dilem İrkin kışın kilo almamak için müthiş önerilerde bulundu. Kışın hareketimiz azalıyor, yediklerimiz farklılaşıyor. Tatlıların ve kebapların peşinden daha çok koşuyoruz. Baharda ise tüm kışın bilançosunu terazide topluca alınmış kilolar olarak görüyoruz. Oysa bazı önlemlerle, teraziden mutsuz inmemek Kışın Neden Kilo Alırız? Kışın çevre ısısı düştüğü için vücudumuz standart...

Sayfayı Paylaş