gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

kisa sürede en az 5 kilo vermem gerek

Konu, 'Almanya Melekleri' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaslar, benim kisa sürede (1 ayda) 5 kilo vermem gerek. Temuzda bütün fazlalarimdan kurtulmus olmaliyim. Ama nasil yapacagimi bilmiyorum.
    simdilik aksam yemegini protein agirlikli yapmaya basladim, bol su iciyorum ( günde 2-3l ). Isyerinde 8-9 saat calisiyorum ve bu sürede cok nadir hareket ediyorm. Sorunumda bu sanirim.
    :almi:
    bana cabucak kilo verdirecek diyet önerilerinizi bekliyorum
    :diyet:
    simdiden tesekürler

2. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    Selam kiz - almanyadan degilim ama olsun - maydonoz olmazsam ölürüm :puhas:
    Makarna, Pilav ve Ekmek + Un mamulleri.. bunlardan uzak dur o zaman Temmuza kadar. Sivi cok tüket - su en iyisi.. Sabah kalktiginda ilik su ic bir bardak. Kimisi maydonoz suyu iciyormus.. Yani maydonozu haslayip, sabahlari suyunu iciyormus onunda, ben denemis degilim bilgi veremem ondan :)

ben bu yukarda saydiklarimdan uzak duruyorum. Arada bi tüketiyorum - ve allaha sükür formdayim :) Et, Sebze meyve yiyceksin bunlari - ama yukardakiler olmadan yaninda ;) Hani "beilage" derya almanlar.. Yemegin yanina pilav vb. gibi - onlari birakican :)

ha bide.. her karnin aciktiginda su ic bir bardak. Bogazda böyle beyinle + aclikla alakali biseyler var (sinirmi ne?:D:D) neyse iste.. sen su ictigin zaman, beyine "yemek gecti burdan" sinyali gidiyor. Ve böylece sen kendini "tok" hissediyorsun o an..

Ve.. 4 saat arayla birseyler ye. Ama dikkat et: aralarda yediklerinide cogaltma.. Mesela bir elma ye - aradan bir kac saat sonra, baska bir meyve ye. Salata, Corba falan..

Gör bak kilo verirsin insaallah böyle ;)

3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    tesekür ederim cevabin icin, ben bunu herkese sormustum sadece almanyadakilere deyil.
    yeni oldugumdan daha tam sagi solu tanimiyorum basiyorum yaziyorum iste

kisa sürede en az 5 kilo vermem gerek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 kilo vermenin yolları

5 kilo vermenin yolları

düzenli kilo vermenin yolları bir haftada 5 kilo vermenin yollari yolları 1 haftada yollari Beslenme alışkanlıklarında yapacağınız küçük değişiklikler istediğiniz formda vücuda sahip olmanızı sağlayabilir Kalori hesabı yaparak her zaman başarılı sonuçlar alamayabilirsiniz! Missouri Belleville Memorial Hastanesi diyetisyenlerinden Beth Mueth şöyle diyor: "Vücudunuzu bir makineymiş gibi...
  2. Tirnaklarinizi kisa sürede güclendirin

Tirnaklarinizi kisa sürede güclendirin

Kırılıyor, soyuluyor ve yumuşacık… haftada bir – iki kez yapacağınız bakımla, bu sorunlardan kurtulacak, güçlü tırnaklara sahip olacaksınız. 1. Sağlam bir zemin için 3 dakika Zemini sağlam olmayan bir araziye inşaat yapılabilir mi? Eğer güçlü tırnaklara sahip olmak istiyorsanız önce yüzeyini bakım için hazırlamalısınız. Bunun için önce, tırnak makasıyla tırnaklarınızı kesin (uzun tırnakları...
  3. Acil kilo vermem gerek diyorsanız bu diyet listesi size göre

Acil kilo vermem gerek diyorsanız bu diyet listesi size göre

acil kilo vermem lazim acil 5 kilo vermem lazım çok lazım Ne kadar zararlı olsada kısa sürede oldukça kilo verdiren diyetlere büyük bir talep var... Acil olarak 3 günde 4-5 kilo verebileceğiniz bir diyet listesini size sunuyorum arkadaşlarım... NOT: 35 yaş üstü kişilerin ve sağlık problemi olanların Amerikan Kalp Vakfı nın diyeti yapmamaları gerektiği baştan belirtiliyor. 3 günde tam 4.5 kilo...
  4. En Popüler Diyetler ve Kilo Verme

En Popüler Diyetler ve Kilo Verme

Kilo vermek için en çok denenen diyeti ve zayıflamaya yardımcı bitki çaylarını sizin için bir araya topladık.:) Diyet 1: Uyanınca: Oda sıcaklığına gelmiş bir bardak su, Kahvaltı: İnce bir dilim Kepek ekmeği, limonlu ve şekersiz açık çay, mevsim meyvelerinden oluşan salata, kibrit kutusu kadar yağsız beyaz peynir, dört adet zeytin. Kuşluk Vakti: Şekersiz bitkisel çay, iki adet...
  5. ayda en az 5 kilo zayıflamak isteyenler burayaaaaa lütfen okuyun :D

ayda en az 5 kilo zayıflamak isteyenler burayaaaaa lütfen okuyun :D

Bu diyetle bir aydan kısa sürede tam 5 kilo vereceksiniz. Hem de aç kalmadan. Yaza 1 ay gibi kısa bir süre kaldı; şu ana kadar fazla kilolarınızdan kurtulmak adına hiçbir hazırlık yapmadıysanız Beslenme Uzmanı Selahattin Dönmez'in hazırladığı "Son Dakika Diyetleri" tam size göre. Her bir diyet programı evde, 1 ay kendi kendinize rahatlıkla uygulayabileceğiniz şekilde hazırlandı....

Sayfayı Paylaş