gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

kilo durumunuz nasıl?ne kadar kilo aldık

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

ideal kilo hamilelikte kilo alımı

Selam kızlar
    kaçıncı ayınızdasınız ve kaç kilo aldınız?
    iştah durumunuz nasıl

kilo durumunuz nasıl?ne kadar kilo aldık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelikte 30 kilo aldım gebelikte çok kilo aldım hamilelikte 20 çok alanlar Büyümekte olan cenin, gebelik sırasında aldığınız kiloların yarısından azından sorumludur. Kilo alma, vücudunuzdaki dokularda, sıvılarda ve vücut yağı depolarında oluşan değişikliklerin sonucu olarak da meydana gelir....
  2. Hamilelikte Kilo Alımı Nasıl Olmalı ?

Hamilelikte Kilo Alımı Nasıl Olmalı ?

Gebelikte Kilo Kontrolü Kilo Alımı Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Sağlanır Sevgili melekler, gebeliğin herhalde en hoş olmayan tarafı alınan kilolar. Ama şu da var ki ne yazık ki anne adayları nasılsa bebeğe yarayacak diyerek ellerine ne geçerse yiyorlar, bu çok yanlış. Bu yazımızda gebelikte kilo kontrolü nasıl sağlanır, bilgiler vereceğiz sizlere :) Hamilelikte genel olarak 11- 16 kg...
  3. Kilonuza Göre Ne Kadar Su İçmelisiniz?

Kilonuza Göre Ne Kadar Su İçmelisiniz?

ne kadar su içmeliyim, günlük ne kadar su içmek gerek, günlük tüketilecek su miktarı Sevgili melekler, günlük içilecek su miktarı özellikle diyet yapan bayanların kafalarındaki bir soru işaretidir. TOBB ETÜ Hastanesi Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Afşin Uysal ve Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak'ın sunumlarıyla, Sheraton Otel'de "Gençliğin ve Sağlıklı Yaşamın Sırları"...
  4. Hamilelikte ne kadar kilo almalıyım?

Hamilelikte ne kadar kilo almalıyım?

gebelikte kilo,hamilelikte kilo,hamilelikte ne kadar kilo alınmalı,gebelikte ne kadar kilo alınmalı,hamilelik döneminde alınması gereken kilo hakkında bilgiler Gebeliğin başından doğuma kadar normalde alınması gereken kilo 9-12 kilo kadardır. Hamileliğin başında zayıf olan anneler biraz daha fazla 15-17 kilo kadar alabilirler. Hamileliğin başında aşırı kilolu olan annelere de fazla kilo...
  5. Boya alanınıza göre boya kilo hesabını nasıl yaparsınız?

Boya alanınıza göre boya kilo hesabını nasıl yaparsınız?

Boya evimizde ihtiyaç duyduğumuz arada değişimi ile evimize ayrı bir ahenk katan unsurlardandır. Mevsim geçişlerinde, yeni ev aldığımızda, uzun süredir boya yaptırmadığımız zaman dilimlerinde boya renk değişimi bizim için kaçınılmaz olur. Bu noktada en trend renk koleksiyonlarına göz atma tercihinde bulunmayı ihmal etmeyiz. Bunun yanı sıra boya yaparken dikkat etmemiz gereken bazı unsurlar...

Sayfayı Paylaş