Kimi seviyorsun söyle benden güzel mi?

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

1. Young bride

Young bride Banned

kimi seviyorsun söyle benden güzel mi kimi seviyorsun söyle benden güzel mi sözleri şarkı sözü oda ben gibi ömürlük sever şarkı sözü dinle Parçayı söyleyen Fundyy arkadaşlarım bir tane resminide sizinle paylaşayım.
    FUNDYY~~

Kaderime yazılı silemem seni gönlümden
    Bakışıma bakışın degermi artık bilemem
    Her gecede hayalin ,korkum geriye dönmezsin..

Sana geliyorsam seve seve ölürüm yar bunu bil
    Yollarına her sabah çıkan sevdan da bendim
    Yanarım aşkın ellerinde biterim biterim
    Kimi seviyorsun söyle benden güzel mi
    Gözleri ben gibi koyu kahverengimi ?
    şunu da sorayım...
    o da ben gibi ömürlük severmi !!!

MERAK EDENLER İÇİN

FUNDYY KİMDİR BİYOGRAFİSİ VE RESİMLERİ BURADAN

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

teşekkürler=)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kim sölüo bu parçayı aci söleyeblrmsnz ??
    Oda Benim gibi Ömürlük sever mi ?

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

'Fundyy' sölüyo .)

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

Teşekkürler tuğçe

6. gizem aydoğdu

gizem aydoğdu Forum Okuru

O da ben gibi ömürlük sever mi?Zaten seven olsa bu halde olmam...

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye

hmm ilk defa duydum parçayı dinliyim yorumumu yapiim amaaa şarkı sözleri çok güzel :D:D teşekkürler paylaşım için

8. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye

Sarki cok güzel :)

9. Young bride

Young bride Banned

Evet kızlar bu şarkı çok güzel :)

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şarkı ve sözleri

şarkıya ba yıl dım ve sözleride mükemmel
    ben bu şarkıyı dinlemeden duramıyorum :)

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok güzel ama ses yeterli deyil

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ömürlük seviyosunda ne oluyoki her sey tek tarafli olmuyo karşilikli olucak ama karşindaki insan degilse yapicak bişey yok

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kimi seviyorsun??

çk teşekkürr

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu şarkıya byılıyom çokkkkkkkkk güzel tek kelime ile muhteşemmmmmmmmmmmm
    hayranıyım bu şarkının servisde hep dinliyoz muhteşşşşşemmmmmmmmmmmmm

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

offffffffffff süper yaaaaa tabikide bnim seim güzel duğu çin güzel

Kimi seviyorsun söyle benden güzel mi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. başkasını seviyorsun!

başkasını seviyorsun ben seni seviyorum sen başkasını ben seni sen seviyorsun severken başkasını seviyorsun bir başkası için çarpıyor kalbin gözlerinde bir başkasının hayali kalbinde bir başkasının ismi onu çok seviyorsun, belli benim sana baktığım gibi bakıyorsun ona benim sana baktığımdan habersiz mutlusun onun yanında, belli gözlerin parlıyor onunlayken belki de geceleri onu düşünüp...
  2. Beni SevİYoRSun

Beni seviyor musun? - Hayır şu anda gazete okuyorum! - Ne? Beni sevmiyor musun? - Ben öyle bir şey demedim! - Hayır, dedin! - Bak yine konuşma öğretiyorum diye kızacaksın… - Ne konuşması? - Sen şimdiki zaman kullanarak " Beni seviyor musun?" dedin… - Eeeeee, ne olmuş? - Şimdiki zaman demek o anda yapılan işle ilgili zamandır, ben gazete okurken seni nasıl seveyim? - Beni...
  3. Nurettin Rençber - Benden Selam Söyle Dağlara

nurettin rençber benden selam söyle dağlara turnam turnam benden selam söyle dağlara nurettin rençber video oy içimde ki ateş dinse külleri donsa günler değil aylar değil yıllarım yansa garip canım musallada döne döne yumd-sa unutamam ben o yari başka gül için oy turnam turnam benden selam söyle dağlara benden selam yari görmeyeli oldu bir hayli zaman benden selam söle dağlara benden selam...
  4. Gece Yolcuları - Seviyorsun

Koca adam... sakın utanma... Varsın dökülsün gözyaşın... Ne olacak diye hiç sorma... Bilirim..hepsini yaşamışım... Gücün bitene kadar Sabrın sonuna kadar Gittiği yere kadar Korkma... Sen seviyorsun...
  5. hadi SöyLe SeN Kimi SeVeRsİn?

bul karayı soy karıyı oyunu parayı bul karıyı soy oyunu parayı bil soruyu soruyu bil kadını Beyaz karayı, sinek yarayı, zengin parayı, Yemek tuzu, rakı buzu, maymun muzu, Ördek kazı, güzel nazı, aşık sazı sever... Kuş darıyı, çiçek arıyı, erkek karıyı, Ana çocuğu, çoban gocuğu, yumurta sucuğu, Ocak közü, kirpik gözü, ozan sözü sever... Garip sılayı, yiğit...
  6. kimi luzumlu kimi luzumsuz bilgiler...

Endonezya'da pazarlık sırasında satıcı parayı yere atarsa son fiyat anlamına gelir. *Nijeryalılara sırtınızı kremleşmeyin. Onlara göre beyazların derisi yoktur. *Panama'da çok güzelseniz size yüzde 20'ye varan indirim yaparlar. *Sumatra'da küçük çocukların resmini çekmek yasaktır. Dişlerinin gelişmesini önler inancı hakimdir. *Marilyn Monroe'nun 6 adet ayak parmağı vardı. *İnekler...
  7. Bayramda kimi tatilde kimi işte

Bayramda sahne alan sanatçılar dehşet paralar kazanıyorlar buna rağmen bayramda çalışmayıp ailesiyle geçirenlere helal olsun.. YARIN BAYRAM; 3 GÜNLÜK BAYRAM TATİLİ İÇİN HERKES PLANINI YAPTI. Acaba magazin dünyasının ünlüleri bayramda ne yapacak?Kimi iş stresinden kurtulmak için uzaklara gideceğini kimi çalışacağını kimi de evinde ailesiyle birlikte olacağnı söyledi... BURCU...
  8. en çok kimi seviyorsun

kimi seviyorsun oyunu ewet kızlar okuldan, işten, komşu,hiç olmadı çocugunuz yada kocanız hadi burdanda olabilir kızlar yada çıktıgınız çocukta olabilir:):):):)hadi ama bekliyorum pardon kabalık oldu önce ben ben erkek arkadaşımı yani erdemimi:):):)
  9. 'O' nu neden seviyorsun??

'O' nu neden seviyorsun? ? EVETT CANLAR BEKLİYORUMMM ONU NEDEN SEVİYORMUŞSUNUZ GÖRELİM :uhh:

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kimi seviyorsun söyle benden güzel mi sözleri

,
  2. kimi seviyorsun sözleri

,
  3. fundyy kimi seviyorsun sözleri

,
  4. kimi seviyorsun mesajları,
  5. kimi seviyorsun nun sarki sozleri,
  6. kimi seviyorsun söyle benden güzel mi şarkı sözü,
  7. Fundy kimi seviyorsun