kimm komk fıkrlar yazabilr???

Bir gün 3 zenci ve bir beyaz nehrin yamacında oturmuşlar ve bu zaman nehirden bir cin çıkmış. Cin :"Dileyin benden ne dilerseniz" demiş.
Zencilerin üçü de beyaz olmayı dilemiş ve cin anında dileklerini gerçekleştirmiş. Sıra beyaza gelince demiş:"Bunları gene zenci yap"

Kadın kucagında bebegıyle Ankara garında otobuse bıner . yanına bır adam oturur otobus hareket ettıgınde kadın cocugunu emzirmek ister acar gosgsunu tabı adam azcık ucundan görüyordur. bebege al yoksa amcaya verırım der. bu böyle yolculuk boyunca sürer gıder kadın cocuguna meme vermeye calısır çocuk istemez kadın bebege al yoksa amcaya verırım:)
derken Sakarya , kocaeli, istanbul derken adam dayanamaz kadına
- eeee hanım hanım vereceksn ver artık Boluda inecektım senın yüzünden nerelere geldim

... der :D hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha

Kadının biri koşarak çırılçıplak taksıye biner filanca yere gideceğiz der.. ve şoför acayıp acayip başlar kadına bakmaya kadın bu durumdan rahatsız olur ve
-ne bakıyorsun kardesım dik dik... der
adamda tabi lafı yapıştırır
yok abla ondan deil ben parayı nerenden çıkaracaksın onu merak ediyorum.... der hahaha hahaha

bir elma şekeri ile elma yolda karşilaşirlar elma şakeri kasıla kasıla yürüyodur elma da derki ona ben seni çok seviyorum çok beğeniyorum çok güzel giyiniyosun diye elma şakari iyice havaya girer derki eeeee en pahalı yerden giyiniyorum elmada cevabı yapıştırır

kıçındaki kazıktan belli oluyo zaten diyee hahahahahahahaha

Kadın kucagında bebegıyle Ankara garında otobuse bıner . yanına bır adam oturur otobus hareket ettıgınde kadın cocugunu emzirmek ister acar gosgsunu tabı adam azcık ucundan görüyordur. bebege al yoksa amcaya verırım der. bu böyle yolculuk boyunca sürer gıder kadın cocuguna meme vermeye calısır çocuk istemez kadın bebege al yoksa amcaya verırım:)
derken Sakarya , kocaeli, istanbul derken adam dayanamaz kadına
- eeee hanım hanım vereceksn ver artık Boluda inecektım senın yüzünden nerelere geldim

... der :D hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha

ayyy koptumm belenimmm süpermişşşş yaaaaaaaaa:haha::haha::haha:

sensizm-bidenm

bi gün nasrettin hoca kürsüye çıkmış -ey müminler allaha na kadar şükretseniz azdır ya deveyi kanatlı yaratsaydı- demiş cemaatten birisi kalkmış -ne alakası var hoca- demiş hoca bu lafın üstüne hemen yapıştırmış sözünü -senin çatına bir konsaydı görürdün...

bir gün temele sormuşlar kadını nasıl tanırsın emel sesinden demiş peki ya konuşmuyorsa demişler temelde hiç öylesin rastlamadım demiş :D

Geri