gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kısa Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kısa Mesajlar arıyorum Kızlar ben sevgilime ve arkadaşlarıma göndereceğim kısa mesajlar istiyorum var mı sizde kısa ve güzel mesajlar acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısa Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları kısa kısa

Aşk mesajları *Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi...
  2. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  3. 2012 kısa Öğrenci Mesajları

2012 kısa Öğrenci Mesajları

Öğrenci Mesajları 2012 Öğrenci Mesajları kısa Merhaba Sevgili Melek'ler ve şuan tatilinde bizide ziyaret eden sevgili öğrenci misafirler, sizler için yılın en güzel kısa öğrenci mesajlarını bu sayfamızda bir araya getirdik :) Öğrenci Öğrenciye Baka Baka 5 Alır. Bugün Hasta Olmam Lazım Yarın Sınav var. Öğrenci Yapamadığı Yazılıya Zor Der. En Güzel Hocam Düşük Not Vermeyen Hocadır....
  4. Kısa Manalı Sözler Mesajlar

Kısa Manalı Sözler Mesajlar

Manalı Güzel Sözler Kısa Manalı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere en güzel manaslı sözleri ve ksıa manalı mesajları aktarıyor ve bizden manalı sözler konusu açmamızı rica eden tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Fakirlik, elini cebine attığında boş olması değil, Elini çıkardığında, tutacak kimsenin olmamasıdır. Tek bir sözünle beni saatlerce...
  5. yeni yıl mesajları kısa kısa

yeni yıl mesajları kısa kısa

Yılbaşına az bir zaman kaldı ve pek çok üniversite arkadaşım uzakta. Onlara yılbaşı gecesi yollayabileceğim yeni yıl mesajları arıyorum ama kısa kısa ..Forumunuzda varmıdır ?

Sayfayı Paylaş