kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

Sırke gercekten ıse yarıyormu ve basıl bı faydası var yardım edersenıZ cok sevınırım

kullanmayııın

Ben 2 haftadır kullanıyorum. uzama var ama saçlarım yarısı döküldü. Denemnzi tavsıye etmem.

benim kuaförüm saçımı çok biçimsiz kesti yardım edin uzatmak istiyorum saçım uzamıyor.

saç uzatmak için gerekenler

bence protein gerekli arkadaşlar çünkü protein yapıcı ve ınarıcıdır tırnakların saçların uzamasına protein gerekli ama benncee sirkeyide denemeli ben onu bitlerden ve kepeklerden arındırılsın diye biliyodum ama siz yinede proteinli yiyeceklerde yiyin belki biraz daha uzar

bence protein gerekli arkadaşlar çünkü protein yapıcı ve ınarıcıdır tırnakların saçların uzamasına protein gerekli ama benncee sirkeyide denemeli ben onu bitlerden ve kepeklerden arındırılsın diye biliyodum ama siz yinede proteinli yiyeceklerde yiyin belki biraz daha uzar

bende protein olayına katılıyorum.bende sirkenin sadece saçı prlattığını biliyorum.son durulama suyuna biraz karıştırıp döküyosun.ama saç uzattığını hiç duymamaıştım.ha bide saç cefadan,tırnak sefadan uzarmış.:)

sirkeyle denersen bitlenirsin yılıan yağı uzatıyo ve sık sık banyo yapmak yılan yağını eczacıbaşından alın bakkaldan değil

Geri