kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

bn her gün saçımı soğuk suyla yıkıyorum çok çabuk uzuyo tavsiye derim

arkadaşlar bu formülü kullandım ama faydası yok sadicekafaızda bitler oluşuyor sölemedi demeyin

Deniyeceğim

Teşekkür ederim sirkeyi hemen uygılıycam annem saçımı zorla kestirdi . Keşke 2 günde 20 cm atsa ne güzell olurr <3

saçım belime kadardı ve kıvırcıktı herkes saçlarımı çok beğeniyordu ama eşeklik ettim gittim kısacık kestirdim çok pişman oldum şimdi saçımı uzatmanı en kolay ve en hızlı yolunu arıyorum. bunları denicem. umarım işe yarar.

önerim şu :

ya bişey dicem bende saçlarımı uzatmak istemiştim bir arkadasım bana tavsiye etti arkadaslar BLENDAX kullanın gerçekten çok işe yarıyor hemde daha da kalınlastı saç tellerim KANITLANDI:) BENCE KULLANIN

Arkadaşlar yorumlarınızı okudum ama bence yanlış yorumlar da var çünkü su saçı çok uzatır bide çook kolay.şİMDİ HER GÜN SAÇINIZI SOĞUK SU İLE yıkayın sabah akşam 1-2 hafta sonra saçınız muhteşem bir uzunlukta hatta 1 ay da artık belinizde felan olur :))))))))))))))))))

Ya sirke zarar vermez değil mi? Okula gidiyorum ben bir kötülük olmasın? Ayrıca Elidor'un Uzman saç düzleştirici serisini alın. 1.aşama şampuan 2.aşama bakım kremi 3. aşama saç şekillendirici kremi haftada 2 kere yıkandım ve 2 haftada ( 4 yıkamadan sonra) saçım düzdüz. ve 2 haftada 11 cm uzadı

arkadaslar 6 ay sonra dugunum var eşim saçı çok sevıyo benım saclarım ince zayıf kısa ve dokülüyo artık ağlamaya basladım bana etkılı bı cözum lutfen

Geri