kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

arkadaşlar 3 ay önce ben sitenize bakmıştım o zaman bemiks ampul,badem yağı ve bir tutam sinemaki otu diye bir tarif varı uyguladım saçlarım genelde uzamaz hatta hayatım boyunca omuzumda aşağıya indiğini görmemmiştim ama onu uyguladıktan sonra ve banyolarda saçıma masaj yaparak yıkadım şimdi saçlarım nereyse belime ulaştı :) nereden nereyeee

slm kızlar bende turp suyunu kullanıyorm gerçekten saçım uzamaya başladı haftada 2 kez kullanıyorm 2 saat bekletp yıkıyorm önce döküln saçlr sizi korkutmasn devamlı kullanmda dökülme olmuyor ben kullanmaya devam edicem sizede öneririm

saç

ßenimde saçım kısaydı ama şimdi belimde fazlabirşey yapmanıza gerek yok sadecde ayda 1 kırıklarını alın yoksa saçınız hava almaz ve uzamaz bide saçınızı sakın kuru taramayın sirke sürüp öyle tarayı ben bunları yaptım ve şimdi saçım uzun 1 yılda 15 cm filan uzadı bence böle yapın :)

merhabalar benim saç problemlerim vardı çok dökülüyodum uzamıyodu neredeyse kel olacaktım bi ürün kullandım 2 ay sonra saçlarım yeniden çıktı ya mütiş bişey allah razı olsun

benimde saçım çok kısa bunun için bir araştırma yaptım ve daha sonra bu yazı karşıma çıktı

Geri