gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kişi sahur ettiği yerden başka bir yere giderse nereye göre iftar eder

Konu, 'Ramazan özel bölüm' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ramazan, oruç, iftar, sahur, kişi sahur ettiği yerden başka bir yere giderse nereye göre iftar eder hakkında detaylı bilgiler burada

Meleklerim örneğin İstanbul'da sahur edip, gün içinde oruçluyken başka bir şehre giderseniz hangi şehrin iftar saatine göre orucunuzu açacağınızı bu yazımızda bulabilirsiniz...

Kişi sahur ettiği yerden başka bir yere giderse nereye göre iftar eder

Oruca imsak vaktiyle başlanır, güneşin batışı ile birlikte iftar edilir. Buna göre kişinin nerede sahura başladığı değil; güneş battığında nerede bulunduğu önemlidir. İstanbul’da sahura başlayan kişi güneş battığı anda nerede bulunuyorsa bulunsun iftar eder, İstanbul’un iftar saatini beklemez.

Kişi sahur ettiği yerden başka bir yere giderse nereye göre iftar eder konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? :)

1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? :)

1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? ilk ben söyleyeyim :) yine kendim olurdum :D "NE OLURSAN OL KENDİN OL YEĞEN " hahaha
  2. İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler

İftarda Gidilecek Yerler Ankara da ki yerleri nereler

Selam kızlar biz ankaraya yeni taşındık ve sizden ankara da İftarda Gidilecek Yerler nereleri diye öneri ve yardım bekliyorum. Bana Ankara da ki güzel yerleri yazarsanız sevinirim:)
  3. Dekorasyon için takip ettiğiniz yerler?

Dekorasyon için takip ettiğiniz yerler?

Arkadaşlar merhaba, örnek olarak gördüğünüz ve beğendiğiniz instagram hesapları varsa paylaşabilir misiniz?

Sayfayı Paylaş