gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kitapta çimen yetiştirin.

Konu, 'Diğer Sanat Alanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kitapta çimen yetiştirin. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu bir çocuk yetiştirin!

Mutlu bir çocuk yetiştirin!

Mutlu bir çocuk yetiştirin! *Anne babanın çocuğuna verebileceği en güzel hediye "mutlu olma kapasitesi". Çocuğunuza, ruhunu hayatı boyunca besleyecek "pozitif bakış açısı" kazandırın. Bu çocukları, kendinden emin, optimist ve başarılı yapıyor. Derslere, kurslara ara verip çocuğunuzla bire bir vakit geçirin. Onunla beraber yerde oturup yap boz yapın, mutfakta...
  2. Çimen

Çimen

Sulak çayır ve çimenlik İslam dini ve bu dine uymakla elde edilecek dünya ve ahiret saadetine, Yer çeşit yeşillik dünya nimetlerine ve ahiret güzelliğine; Kur'an-ı Kerim'i okulup onunla amel etmeye, ilim öğrenmeye, Ölünün bir yeşillikte görülmesi onun Ceennet'te olduğuna delalete eder.Imam Nablusî buyuruyor ki: Rüyada çimen görmek mutluluktur. Rüyada bahçenizi çimlendirdiginizi görmek,...
  3. çimen gözlüme...

çimen gözlüme...

canım sen gerçekten canımsın.biz hep ayrı olsakta sen içimde kalbimdesin.ne sen bana ne ben sana hiç doyamadık birbirimize.çok korkuyorum sana birşey olcak bir kör kurşun gelecek diye.bak ağlayarak yazıyorum bitanem seni çok seviyorum ve çoooook özlüyorum.şuanda gelsede bir sarılsam şöyle bir koklasam diyorum.biz seninle artık tek beden tek kalp olduk, sana çok hasretim canım.diliyorum şu 2.5...
  4. çimenin faydası

çimenin faydası

çimenin faydaları çimeni evdede yapabiliriz buğdayı ekin bikaçgün bekleyin Çimen Suyu K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 Gibi Vitaminler İçerir K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 gibi vitaminler içeren `çimen suyu`nun içindeki mineraller de bir o kadar fazla: Bakır, demir, magnezyum, potasyum, manganez, iyot, kalsiyum, fosfor, selenyum, sülfür, bakır, çinko...
  5. Çocuklarınızı İyi Yetiştirin . . .

Çocuklarınızı İyi Yetiştirin . . .

Çocuklarınızı İyi Yetiştirin Kızlarınızı iyi yetiştirin. Kendi kendilerine yetmeyi öğretin. Namuslu olmanın yürekten geçtiğini öğre...tin. Evden çıkar çıkmaz ilk köşede eteğinin boyunu kısaltmasına gerek olmadığını öğretin. İstediğini giymeyi öğretin. İnsanın ahlakının sadece kendi beyninde olduğunu öğretin. ...Kıskanılmanın sevilmeyle aynı olmadığını öğretin. Kıskanılmanın güzel,...

Sayfayı Paylaş