gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kıvanç Tatlıtuğ Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türkü sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kıvanç tatlıtuğ tabip sen elleme benim yaramı türkü sözleri kuzen güney tabip sen elleme benim yaramı sözleri burada arkadaşlar. Az önce sizlere son dönemlerin en sevilen dizilerinden olan Kuzey Güney dizisinin son bölümünde ki Kıvanç Tatlıtuğ Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türküsünü dinletmiştik. Şimdi ise sevilen ve eski olan bu türküye yeniden can veren Kuzey Güney Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türkü sözleri sunuyoruz arkadaşlar. Bu türküyü sevenler ve tüm sözlerini öğrenmek isteyenlere Kıvanç Tatlıtuğ Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türkü sözleri aşağıdadır Melek'lerim.

Tabib sen elleme benim yaramı
    Beni bu dertlere salanı getir
    Kabul etmem birgün eksik olursa
    Benden bu ömrümü çalanı getir
    Git ara bul getir saçlarını yol getir

Bir kor oldu görülüyor özümden
    Name name inliyor sazımdan
    Dünyayı verseler yoktur gözümden
    Dili bülbül kaşı kemanı getir

Merhamet et karşısından bıkmadan
    Hatırını gönlünü yıkmadan
    Çabuk getir can bedenden çıkmadan
    Fakirin derdine dermanı getir

Yoksulun derdine dermanı getir
    Benden bu ömrümü çalanı getir

2. mhmt

mhmt Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rafet el roman -yanımda kal -güzel yorumlamış..

Kıvanç Tatlıtuğ Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türkü sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türküsü dinlenecek güzellikte

Kıvanç Tatlıtuğ Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türküsü dinlenecek güzellikte

kıvanç tatlıtuğ tabip sen elleme benim yaramı türküsü kıvanç tatlıtuğ tabip sen elleme benim yaramı türküsü dinle kıvanç tatlıtuğ bağlama video görüntüleri kuzey güney son bölüm kuzey güney türküsü ve dahası burada arkadaşlar. Oyuncuklukta başarı için sınır tanımayan Kıvanç Tatlıtuğ yine yaptı yapacağını ve sevenlerini kendine bir kez daha hayran bıraktı Melek'lerim. Kuzey Güney dizisinde...
  3. Kuzey Güney Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türküsü

Kuzey Güney Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türküsü

kıvanç tatlıtuğ tabip sen elleme benim yaramı türküsü kıvanç tatlıtuğ tabip sen elleme benim yaramı türküsü dinle kıvanç tatlıtuğ bağlama videoları görüntüleri haberleri burada arkadaşlar. Kanal D'nin başarılı dizilerinden ve sıkça bahsedilenler arasında yer alan Kuzey Güney dizisinin son bölümünde Kıvanç Tatlıtuğ bağlama çaldı ve Kuzey Tabip Sen Ellene Benim Yaramı türküsü nü seslendirdi...
  4. kıvanç tatlıtuğ kız kardeşleri

kıvanç tatlıtuğ kız kardeşleri

kavanç tatlıtuğun kız kardeşi yada kardeşleri varmış resimleri varmı acaba sizde bulamadım da ?
  5. Hata Benim Günah Benim Türkü Sözleri

Hata Benim Günah Benim Türkü Sözleri

hata benim günah benim Neşet Ertaş türküleri hata benim günah benim türkü sözü Severim bu türküyü.Sözleri cok güzel cok anlamli.Bunu gibi cok sarkisi var Neset Ertasin anlamli duygu yüklü vs. Bilemedim kıymetini kadrini Hata benim günah benim suç benim Elim ile içtim derdin zehrini Hata benim günah benim suç benim Bir günden bir güne sormadım seni Körümüş gözlerim görmedim seni...

Sayfayı Paylaş