gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar. Ben birşey soracam. 3 aylık yeğenim var ve elime pek vermiyorlar, başını tutamazsın falan diyorlar. 3 aylık bebek kendi başını tutamaz mı acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bebeğiniz artık başını kontrol edebiliyor. Başlarını dik tutabilirler ve hatta 45 derece kadar kaldırabilir.
    Yüz üstü yattığında kollarını kullanarak gövdesini kaldırmaya çalışır.
    Ellerini tuttuğunuzda, daha sıkı kavrar. Eli hala ilgisini çeker. Sırt üstü yatarken kendi ellerini seyreder. Ellerinden tutup kaldırınca ve yüzü koyun pozisyonda iken başını dik tutabilir.
    Objeleri gözleriyle takip etmekten, başını çevirerek her yönde izleyebilir hale gelir.
    Dokunduğunuzda ayağını çekmek, başını çevirmek gibi kendini koruma refleksleri geliştirir.

kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 aylık Hatice bebek kız diye öldürüldü

4 aylık Hatice bebek kız diye öldürüldü

4 aylık bebek kilosu Dört aylık Hatice bebeğin kundakta ölü bulunması üzerine babaannesi inanılmaz bir iddia ortaya attı. Döverek öldürüldüğünden şüphelenilen dört aylık bir bebeğin cesedi, kundağa sarılıp kanal kenarına atılmış bulundu. Bedeninde dayak izleri bulunan bebeğin annesi, dört aylık kızını kayınvalidesinin döverek öldürdüğünü öne sürdü. Büyükannenin bebeği kız olduğu için...
  2. 3 aylık kızımla ilgili

3 aylık kızımla ilgili

3 aylık bebeğim üst dudağını (sağ taraf) içe doğru yalayarak çekmeye başladı normal mi?
  3. 3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

Selamlar 2 aylık kızım var ve bebeğimle birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Merak ettiğim 3 aylık bebeğin gelişimi . Sanki kızım biraz iri , yaşıtlarından önde gidiyor :)
  4. 3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

3 aylık kızımın boynu eğri mi acaba?

Merhabalar, kizim 3 aylik ve hemen hemen bir aydir kucaktayken kafasi hep ayni tarafa dogru yan duruyor, boynunda bir problem var gibi tedirgin oluyorum, elimle dik tutmasi icin yardimci olmak istedigimde birakmami istiyor ve o sekilde rahat ediyor, kafasi egri duruyor,acaba boynunda bi problemmi var?
  5. Bebeğe 3 aylık olana kadar hangi aşılar yaptırılmalı?

Bebeğe 3 aylık olana kadar hangi aşılar yaptırılmalı?

3 aylık bebeğe hangi aşılar yapılmalı,bebeklere yapılacak aşılar,bebeğim 3 aylık hangi aşıları yaptırmalıyım,3 aylık bebeğe yapılması gereken aşılar hakkında bilgiler Bebeklerde ilk 3 aylık dönem içerisinde yoğun aşı uygulaması gerçekleştirilir. Bebek ilk doğduğu anda ilk doz Hepatit B aşısı vurulur. Bu aşının ikinci dozu bebeğin 1. ayını doldurduğu günlerde gerçekleştirilir....

Sayfayı Paylaş