gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Kızlar Acil Bir bakarmısınız?

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

slm kızlar bir akrabamız yarın sabah kalp ameliyatı olucak acil kan lazım ben kan vermek istiyorum fakat folikasit kullandığım için kan verebilirmiyim bilmiyorum size sorum Folik asit kullanan biri kan verebilirmi acil yazarsanız sevinirim....

2. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    ilaç kullananlardan kan almıyolar dıye bılıyorum asicim

3. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    asicim, kansızlar yani anemi hastaları, hamileler, kan yoluyla bulasıcı hastalık tasıyan,aıds,hepatit gibi, kişiler kan veremez.
    ilaç kullananlar hele ki folic asit kullananlar rahatlıkla kan verebilir, sadece aspirin,tegison,accuton,faktör konsantresi ilaç kullananlar kan veremez.

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    anladım canım ben bu durumda verebilirim ama 4 şubatta adet olmam lazım ozaman ne yapcam yani hamilelik varsa onu anlarlar mı acaba

5. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    yawrum bılmıyorum kı valla

6. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Asicim hamile olup olmadığını netleştir canım değilsen kan ver,biliyorsun canım hamilelikte demire büyük ihtiyaç var,vücudumuzdaki demir kan aracılığı ile taşınıyor,Bhcg yaptır öyle ver canım,hastanıza da acil şifalar dilerim Allah yardım etsin
    ,

Kızlar Acil Bir bakarmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir dakika bakarmısınız?

bir dakika bakarmısınız?

arkadaşlar öncelikle merhaba.uzun zamandır giremiyordum.size hem birşey soracağım,hemde birşey söyleyeceğim.önce sorumu sorayım.sırasıyla kasım ayından başlayarak adet tarihlerim .. 16-13-10 ve en son 5 şubatta adet oldum.buna göre en geç 3 ünde olmam gerekirdi diye düşünüyorum. adetim 6 gün geçti.sol kasığım daha fazla olmak üzere göğüslerime bıçak saplanır gibi oluyor.bacaklarım ve belim...
  2. acil kızlar

acil kızlar

ya sormam gereken bir şey var arkadaşlar ben eşimle 8 nisan da birlikte oldum içime boşalma olmadı adet günüm 25 mart bu ay 25 olmam lazım ama olmadım hamile kalmış olabilir miyim ? (3 gün gecikti )
  3. Beyza hanım acil bakarmısınız hormon testine

Beyza hanım acil bakarmısınız hormon testine

Merhaba beyza hanım 39 yaşındayım çocuğum yok 9 aylık evliyim korunmuyorum .Dr hormon tahlili istedi sonucu yazarmısınız.Testi adetin 3. günü yaptırdım. İyi çalışmalar.
  4. Kızlar acil

Kızlar acil

Nişanlımla bir ay önce sürtünme yolu ile bir şey yaşadım tam anlamı ile bir şey olmadı boşalmadıgını söylüyor prezervatif vardı fakat ucu yırtılmış ve zevk suyu gelmiş olabilir diyor bu olaydan üç gün sonra ben adet gördüm bir hafta sürdü.. fakat şuan gecen ay olduğum tarihte olmadım üç gün geçti sizce hamile kalma ihtimalim var mı?
  5. Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Sevgili melekler , Unıca arkadaşımızın tanıdığı için çok acil ; Adana Acıbadem Hastanesi Onkoloji bölümünde tedavi görmekte olan 5 yasinda Yusufcan oğlumuza AB RH NEGATİF trombosit gerekmektedir yardımlarınızı rica ediyoruz İletişim anne Mukaddes Uzun +90 (530) 734 93 27 Adana da ikamet eden, duyarılı arkadaşlarımızın ,yusufcan için seferber olacağını umuyorum. Yusufcana Allahtan şifa...

Sayfayı Paylaş