kızlar acil yardım:(

tosbia

Yeni Üye
Üye
kızlar acil yardım:(
en son adetimi 22 kasımda görmüştüm.18 aralıkta nişamlımla bir birliktelik yaşadık ama benm üzerimde iç çamaşırım onun üzerinde hiç birşey yoktu.boşaldığında bacağıma ve iç çamaşırıma geldi.adetime 5 gün varken bu tür bir ilişkiden hamile kalabilir miyim acaba?adetlerim zaten hep düzensizdi bu ayda farlutal kullandım ama 7 gün oldu hala adet görmedim.korktugum için ilişkiden 19 gün sonra adetimin gecikmesinden 15 gün sonra sabah idrarımla gebelik testi yaptım negatif çıktı.sizce hamile olabilir miyim ve kanda hamilelik testi yaptırayım mı yoksa bu sonuca güvenebilir miyim? eger kan testi yaptırırsam yaptırdığımda negatir pozitif mi yazıcak yoksa sadece değerler mi olucak?hepinizin yardımlarını bekliyorum lutfen:(

Ben çok fazla ihtimal vermiyorum hamilelik için...Adetlerim düzensiz diyorsun zaten yine bu şekilde adetin gecikmiş olabilir.Kan testinde değerler çıkıyor sadece ordaki değerler eğer senin kan tahlilinde çıkıyorsa hamilelik var yada yok değerlere göre belli oluyor canım:)

degerleri doktora mı gostermek lazım peki internetten 5 in altındaysa gebelik yoktur gibi şeyler okudumda hiç bir bilgim yok bu konularda:(

slm canım bazı yerler değerli olanı veriyor bazı yerler negatif ya da pozitif olrak veriyor bence hamile değilsin ben de ihtimal vermiyorum doktor gitmene gerek yok için raht etsin diyorsan özel bi hastneye git kanda gebelik istyorum de 2 saat sonra alırsın sonucu değerli sonuçsa ve 5.00 altındaysa hamile değilsindir:) kolay gelsin

cok tesekkur ederım baya bı stres yasadım bır kac gun daha bekleyıp dedgınızı yaparım.son olarak bırsey daha sormak ıstıyorum ılıskıden 25 gun sonra kan testi kesin sonucu veriri değil mi?yoksa tekrarlama ma gerek var mı?

Geri