gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

kızlar bana akil verin korunayımmı korunmayayammı?

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

bayanlar 18şubatta bebegim dùştü.ilk adetimi oldu eşim tutturdu yeniden deneyelım diye doktor 2 3 ay yapma dedi.internettede baktım ilk adetten sonra olabilir diyo.siz nediyosunuz neyapaym ortada kaldım.hemen hamile kalabilecegimide bilmiyom.akıl verin tıkandım.

kızlar bana akil verin korunayımmı korunmayayammı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana bi akil verin lütfen

bana bi akil verin lütfen

daha öncede anlatmistim esimin bi baskasindan oglu var diye yani benden önceki hayatinda cocuk 4yasini gecti kadinla konustum göstericekti ama vaz gecmi simdi esimle konusayim diyorum yani mahkemeye verelim görebilmek icin sizce bunu yapayim mi yoksa ben hic karismayim zamanami birakayim zamana birakmakta aslinda dogrumu olur bilmem cocuk büyüdügü zaman bu zaman kadar nerdeydin diye babasina...
  2. babam karsi cikiyor bana akil verin lütfen :(

babam karsi cikiyor bana akil verin lütfen :(

erkekler kızları nasıl siker ya birini cok seviyom oda beni seviyor ama babam istemiyor onu ne yapabilirm onu unutaym mi?
  3. arkadaslar lutfen bana bi akil verin yoksa kafayi yiycem

arkadaslar lutfen bana bi akil verin yoksa kafayi yiycem

:( kizlar lutfen bana bi akil verin cogunuz benden buyuk vede tecrubelisiniz ne yapicam kafayi yemek uzereyim ben erkek arkadasim bugun beni yanlis anladi biraz tartistik vede artik yolarimizi ayiralim dedi hayatta en son bile isteyemicem sey basima geldi ne yapmaliyim ben onu kaybetmek istemiyorum bana dedi beni salak yerine koydun buda beni cok uzdu dedi ama ben boyle biseyi onu...
  4. kizlar  bana acil akil fikir zeka dusunce artik ne vere biliyorsaniz lazim benim kafa

kizlar bana acil akil fikir zeka dusunce artik ne vere biliyorsaniz lazim benim kafa

meleklerim benim acil olarak akil fikir dusunce artik her ney nediyorsa adina herseye ihtiyacimm var ben durmus vaziyeteyimm:yahoo:evleniyorum :dp178:ama durmus bi vaziyetteyim gelinlik begenemiyorum duak secemedim oyle byuk dugun istemiyoruz nerde nasil olucak onu hic bilemiyorum :zonked::zonked:ne zormus bu isler lutfen bana biraz yardim eddin lutfennnnn
  5. Bir gün verin bana

Bir gün verin bana

Bir gün Bir günüm daha olsaydı yaşamak için... Her şeyimi verirdim vere bilseydim... Bir gün Bir gün daha kalsam yanında Her şeyimi verirdim seçe bilseydim... Sadece bir gün istedim daha fazlası değil Uyanma, kalkma, gitme yanımdan bu gün son günüm doya - doya bakayım sana derdim... Bir gün Sadece bir gün çok fazla değil ki hadi son kez sarıl bana bak bu son günüm... Bir gün...

Sayfayı Paylaş