gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 8 aylık hamileyim ve ben hamiş kalmadan önce 49 kilo idim. Bu hamilelikteki kilo alma şeysi nasıl yapılıyor ki misal ben şimdi toplamda 17 kilo almışım kızlar düşününsene onnnyedi kilooo peki şunu merak ediyorum. Toplamda kaç ile kaç kilo arasında kilo alınıyor. Bunun bir hesap cetveli vs varmı hani boya ve eskiloya göre orantısını arıyorum. Cevap verirseniz sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Kurutulmuş Altın Çilek Aldım Nasıl Kullanılır ? Bilen var mı

Arkadaşlarım bu altın çilek meyvesinin kurutulmuşu tam olarak nasıl kullanılır, bunu bilen paylaşırsa sevinirim.
  2. yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

yeni facebook hesap dondurma hesap nasıl donduruluyor kızlar bilen var mı

Kızlar yeni facebook hesabımı dondurmak istiyorum 2011 hesap dondurma ve kapama olayını tam olarak nasıl yapıyoruz. Tamamen kapanıyor mu silini yor mu ? Yoksa işlem geçici süre için mi yapılıyor.
  3. Hamilelikte Kilo Alımı Nasıl Olmalı ?

Hamilelikte Kilo Alımı Nasıl Olmalı ?

Gebelikte Kilo Kontrolü Kilo Alımı Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Sağlanır Sevgili melekler, gebeliğin herhalde en hoş olmayan tarafı alınan kilolar. Ama şu da var ki ne yazık ki anne adayları nasılsa bebeğe yarayacak diyerek ellerine ne geçerse yiyorlar, bu çok yanlış. Bu yazımızda gebelikte kilo kontrolü nasıl sağlanır, bilgiler vereceğiz sizlere :) Hamilelikte genel olarak 11- 16 kg...
  4. Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı?

Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılıyor bilen var mı?

Kızlar geçenlerde eltimde bir börek yedik çok hoş olmuştu hem hafif hemde cidden çok yumuşak olmuştu sordum ne böreği nasıl yaptın diye bana sadece Sütlü Yufka Böreği dedi yapılışını söylemedi ben öğrenirim ama dedim ve size sormayı düşündüm acaba aranızda Sütlü Yufka Böreği nasıl yapılır bilen var mı?
  5. şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

Merhaba melekler, geçen gün arkadaşımda şelale kek yedim bayıldım, görüntü de çok güzeldi. Ama tarifi almayı unuttum şimdi arayıp ta isteyemem de, siz nasılsa bilirsiniz diye düşündüm :)

Sayfayı Paylaş