gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

kızlar zamanınız nasıl geçiyor neler yapıyorsunuz ?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamilelik zamanları Hamilelik zamanlaması

selam kızlar;
    boş vakitlerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?

ben son günler durmadan kızmın dolabını düzenliyordum sanki dağıtan varmış gibi ahahahahaha

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy ne şirin bi odaa bebişim olsun yavv çok heveslendim :) valla benim zamanın sabah kalk işe git akşam gel yemek ye topla ertesi günün yemeğini yap evde işim varsa onları hallet yat uyu tekrar kalk böyle geçiyo :)arada bir arkadaşlarımıza gideriz akşamları o olay biraz kısır döngümüzü kırar ama genelde haftasonlarım hep gezmeyle geçer :)

kızlar zamanınız nasıl geçiyor neler yapıyorsunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru gündeş doğum yaptı mı ne zaman yapıyor

Ebru gündeş doğum yaptı mı ne zaman yapıyor

Kızlar az önce televizyonda gördüm Ebru Gündeş'i doğum yaptımı yapacak mı ? Ne zaman hangi tarihte yapacak bilginz varmı ? Sezeryanla doğum yapacakmış, bu hani eskiden bi beyin kanaması geçirmişti ya doğuma beyin cerrahı girecek diyorlar. Riski ney ki anlamadım. Bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Sgk E-Haciz Uygulamasına Ne Zaman Geçiyor ?

Sgk E-Haciz Uygulamasına Ne Zaman Geçiyor ?

Sgk E haciz uygulaması hakkında en son haberler 2013 bütçe programında, sosyal sigorta gelirlerinin, giderleri karşılayamadığına özel vurgu yapıldı. Buna neden olan 'asgari düzeyde prim yatırılması' gibi suistimallerle karşı karşıya kalındığı ifade edilen 2013 programında sistem etkinliğinin artırılması için 2013 yılında alınacak tedbirler şöyle sıralandı: - BİLGİ işlem altyapısı...
  3. kızlarınızın kulaklarını ne zaman dedirdiniz?

kızlarınızın kulaklarını ne zaman dedirdiniz?

Melekler merhaba :) Bir kızım var 9 aylık.Çok hevesliyim, kulaklarını deldireceğim ama bunun için en uygun yaş ne zaman sizce? Siz ne zaman deldirdiniz?
  4. Kara Para Aşk Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

Kara Para Aşk Ne Zaman Sezon Finali Yapıyor?

kara para aşk sezon finali, kara para aşk dizisi, kara para aşk sezon finali tarihi Sevgili melekler, bu sezon başlayan yeni dizilerden Kara Para Aşk dizisinin sezon finali yapacağı tarih belli oldu. Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Nebahat Çehre ve Erkan Can’ın başlıca rollerini paylaştığı Kara Para Aşk ise 13.bölümyle 18 Haziran Çarşamba akşamı sezon finali bölümüyle ekrana gelecek....
  5. Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor?

Umutsuz Ev Kadınları Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor?

umutsuz ev kadınları, umutsuz ev kadınları sezon finali, umutsuz ev kadınları sezon final tarihi Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde yaşanan Soma faciası sebebiyle bir bölümü yayınlanmayan Umutsuz Ev Kadınları dizisinin öngörülen sezon finali tarihi değişti. Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen ve Türkiye’yi sarsan maden faciasından dolayı, ‘‘Umutsuz Ev Kadınları’’nın yeni bölümü 15...

Sayfayı Paylaş