gebe
  1. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28

klomen kullanip yumurta takibi yaptiranlar?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında tusemmm tarafından paylaşıldı.

Slm bn polikistikovr var iki yildir bebk dusuyruz bu ay klomn kullandim 11 gun yumurta boyu 10 mm 14 gn 8 mm dustu moralim cok bozuk boyle basina geln oldumu:(

2. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    slm canım..bende 2.5 sene istedim olmadı...ben klomen kullandım...ilk ay tek doz kullandım ama yumurta qelişimi olmadı...bu yüzden dr. diqer ayda 2 doza çıkardı ve 4 ay bu şekilde devam etti...2 doz kullanıyodumm..o zaman yumurtam istenilen olqunluqa ulaştı ama klomenle mi qebe kaldın dersen hayır :) klome tedavisini bıraktım 4 ay qeçti 5.ay kendiliqimden qebe kaldım şimdi 28 haftalık qebeyim :D inşallah en kısa zamanda sende bu duyquu yaşarsın..Rabbim yardımcın olsun..duamdasın inş.

çiçekçi kız ve tusemmm bunu beğendi.
  3. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Bnde iki senelik evliym iste yeni tedeviye bu ay basladim gerci cok doktora gittim ama sonuc malum allah razi olsun bu arada saglikli sihatli kucagina almayi nasip etsin ins . Bu arada rahim filmi felan cektirdin mi

4. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    bende 3.5 senelik evliyim ama ben ilk 1 sene korundum zaten...bende pko var canım benimde qitmediqim hastane dr.kalmadı...bana yapılmayan bişey kalmadı hsg çekildi...hormon testleri yapıldı..eşime sperm testi yapıldı..çok zor biliyorum..qün aşırı dr qitmek..benim çok psikolojim bozuldu inan...eşime sarar olmuştum..herqün aqlıyodum anne olamıcakmıyım diye..qaribim oda idare etcem diye uqraşıyodu...zor zamanlar bunlar seni çok iyi anlıyorum inan...ama ümidini kaybetme..inan ki zamanı var..vakti saati qeldiqinde Rabbim öle bi anda veriyo ki inanamıyosun.

5. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Evet suan cevremde ki herkes beni boyle teselli ediyor vakti var rabbim sinar felan die hatra esim bile diyorum biliyorum ama kendim buluyrm hep eksikligi pisikolojim alt ust yani

klomen kullanip yumurta takibi yaptiranlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen

klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  2. Yumurta takibi yaptıranlarda hamile kalma oranı

Yumurta takibi yaptıranlarda hamile kalma oranı

yumurta takibi nedir,kısırlık tedavisinde yumurtlama takibi,yumurtlama takibi ne zaman başlar,folikül ölçümü nedir,ovülasyon takibi,yumurta ölçümü nasıl yapılıri,kısırlık tedavisinde yumurtlama ,kısırlık tedavisinde folikül ölçümü hakkında bilgiler Yumurtlama takibi, yumurtlama zamanının takip edilerek kadının en doğurgan olduğu günlerin belirlenmesi ve ilişkinin buna göre planlanarak...
  3. Yumurta takibi ve yumurtaların ölçümü

Yumurta takibi ve yumurtaların ölçümü

yumurta takibi nedir,yumurta takibi nasıl yapılır,yumurta ölçümü nedir,yumurta büyüklüğü ne kadar olmalı,yumurta takibi ve yumurta ölçümü hakkında bilgiler Yumurta takibi (folikül ölçümü) nedir? Folikülo-metri kelimesi folikül-ölçümü anlamına gelir. Folikül kadın yumurtalıklarında (over) yumurta hücresini içeren küçük keseciklerdir. Kadında yumurtalıklarda çok sayıda folikül bulunur ve...
  4. Yumurta takibi hamile kalmayı kolaylaştırırmı?

Yumurta takibi hamile kalmayı kolaylaştırırmı?

yumurta takibi nedir,yumurta takibi nasıl yapılır,yumurta takibiyle hamile kalanlar,yumurta takibi hakkında bilgiler Kadında yumurtalıkların iki önemli fonksiyonu vardır: 1. Düzenli olarak yumurtlamanın olması, 2. Östrodiol ve progesteron gibi üreme hormonlarının salgılanması. Bu iki önemli işlevini yerine getirmesi için yumurtalıklarda sürekli olarak folikül gelişimi ve olgunlaşması...
  5. Klomen ve yumurta catlatma ignesi kullananlar lutfen tercubelerinizi anlatin...

Klomen ve yumurta catlatma ignesi kullananlar lutfen tercubelerinizi anlatin...

Selam arkadaslar biliyorum bu konuyla ilgili cok forum var. Bende derdimi anlatmak istedim 4srnelik evliyim cocuk istiyoruz ama bir turlu olmadi bu ayda doktorum klomen ve catlatma ignesi Verdi ama bende birde sol tarafimda rahme yakin myom var, yumurta takibi yapti doktor bi kac gelismis yumurtan var dedi en bu y ugude myom olan tarafta ve ignede vuruldum simdi korkuyorum acaba tutmaz mi...

Sayfayı Paylaş