gebe
  1. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28

klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sedenim tarafından paylaşıldı.

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ayy bende kullandım o çatlatma iğnesini ama olumlu sonuç alamadık ama kullananlar inşallah olumlu sonuç alırlar bizim işimiz Allaha kalmış artık :)

asyanur eren ve sedenim bunu beğendi.
  3. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    şekerim bende olumlu sonuç alamadım zaten doktor bana sürekli çatladı diyodu aynı ay içinde başka doktora gittimki çatlama falan olmamış doktorlarınızı ii seçin boş yere iki ay gitti

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    canım ben özele gidiyodum dr um cok iyiydi ama anlamadım olmayınca olmuyo işte hayırlısı olsun yaa

5. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba ben de geçen ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum ama sonuç olumsuz doktorum aşılama dedi ama ben oluruna bırakmak istiyorum hayırlısı inşallah.

6. beybiii

beybiii Forum Okuru

ben ilk çocuğuma hap ve iğneyle hamile kalmıştım sımdı yıne aynı tedavı ınş yıne tutar

7. bedriye kılıçkan

bedriye kılıçkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

8. bedriye kılıçkan

bedriye kılıçkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    slm canm benmde ilkinde tutmadı şimdi ikinciye denicem tutarmı acaba çok merak ediyorum

9. gulkokulum67

gulkokulum67 Forum Okuru

Arkadaslar ben klomen hapi kullaniyorum 2gun daha kullanicam ama yumurtaliklarim cok aggriyo kullananlar cvp verebilirmi sizdede agri ypiyomuydu

klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

Merhaba, 10 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. adetim 1 gün geçti. acaba hamile olabalirmiyim diye düşünüyorum. benim durumumda olan arkadaşlar varsa yazsın...
  2. Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı aramızda, varsa süreçlerini ve belirtilerinizi anlatabılır mısınız?
  3. Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Yumurta çatlatma iğnesi ve gebelik testi

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar ne zaman doktora başvurmalıdır? Her hamilelikte olduğu gibi fark edilir edilmez hatta hiçbir belirti olmasa bile adet gecikmesi olduktan sonra doktora başvurulması gerekir. Yapılan kanda gebelik testi veya ultrasonografi değerlendirmeleri ile gebelik kesinleştirilir. Yumurta çatlatma iğnesi ne kadar etkilidir? Hap veya iğne ile yumurta büyütme...
  4. Çatlatma iğnesi

Çatlatma iğnesi

Bugün Ovitrelle de 3.günüm ama öyle ağrı filan yok normal mi acaba kızlar
  5. Pko.. Klomen ve çatlama iğnesi

Pko.. Klomen ve çatlama iğnesi

Kızlar merhaba 25 yasındayım. 1.5 senedir evliyiz. Adetimin 4. Günü klomene basladım. 5 gün ikişer taneden klomen kullandım. 30 haziran çatlama iğnemi oldum. İğne günü ve 1-2 temmuz kasıklarımda çok agrı oldu. Bugün de var ama cok daha hafif. İlk gün ve ikinci gün ilişki sırasında da çok agrım oldu. Sizce durumlar Nasıl ? Çatlama iğnesi ile hamile kalanlar ıgneden sonra ne gibi...

Sayfayı Paylaş