Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

tülin ne oldu baktırdın mı hamile misin yoksa merak ettim cevabını bekliyorum canım

arkadaşlar ümüdinizi yitirmeyin bol bol dua edin bence ben 3 ay kullandım klomeni ve şuan hamileyim ama düşük tehlikesinden hastanede yattım şuan bebeğim duruyo inşaallah allahım onu bize bağışlar ve sizlerede böyle bi güzellik nasip olsun allahım sizlerede eli ayağı düzgün sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin amin allah yardımcımız olsun

arkadaşlar ümüdinizi yitirmeyin bol bol dua edin bence ben 3 ay kullandım klomeni ve şuan hamileyim ama düşük tehlikesinden hastanede yattım şuan bebeğim duruyo inşaallah allahım onu bize bağışlar ve sizlerede böyle bi güzellik nasip olsun allahım sizlerede eli ayağı düzgün sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin amin allah yardımcımız olsun
öncelikle çok geçmiş olsun canım güzel dileklerin için de sağol allah tamamına erdirsin inşallah

merhabalar bende yeni katıldım herkesinyazılarını teer teker okudum. bende 1.5 yıllık evliyim 7 aydan beri korunmuyoruz.ama daha önce geirmiş oldugum rahatsızlıktan dolayı bir sürü tetikler sonucında hamile kalmamı gerektirmeyece bişey bulamadı doktorlar. bugün doktoruma gittim ve bana klomeni tavsiye etti. adetimin 3. gününde gitmem gerekiyormuş. bu ilaçı üreten firmada ablam labaratuvar müdürü ve kalite soumlusu her doktor bu ilacı verirmiş ve iilaç hormon bakımından fazla etki yapmazmış sadece yuurtaıkları çogaltır. ve hızladırrmış o yüzden endişelenmeyin.

Geri