Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

erhaba arkadaşlar aranıza yeni geldim umaraım banada yardımcı olursunuz morelim çok bozuk çünkü

benim adetlerim çok düzensiz 2 ayda 3ayda falan oluyorum,doktora gittim hormon tahlilleri eşimin spermigram testi benim hsg tüp filmin hepsine bakıldı ve doktor bana bunun genetik bişey olduğu söledi,ama hamile kalmak için klomen verdi, şubat ayında ben o günler bu ialcı kullanmadım biraz daha ertelmiştim .cocuk işini ama korumadımda kendilinden olsun diye bekledim olmadı eylülün 26 sında adet oldum ve ekimin 1den klomen başladım 5 gün kulladım ve ilac bittikten sonra ilişki yaşadım şimdi henüz adet olmadım dedim gibi adetlerim düzensiz olduğu için napcam ben adet olmassam düzensiz deyip beklemelimiyim sizce arkadaşlar

aramıza hoşgeldin tulin klomeni bende iki ay kullandım ama sonuç alamadım inş sizler alırsınız evet bence de beklemelisin belli olmuyo çünkü belki de bebiş vardır kim bilir bu arada da geçmiş olsun canım düzensiz adet görmek de çok zor

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benim pkos rahatsızlığım var adetleim düzensiz ve hamile kalamıyorum hatta çok zor regl oluyorum bu ayki reglimde soğan kürü uygulayarak oldum (bu ayda soğan kürü uygulayacağım) bu ayki reglimde doktorum klomen vereceğini söyledi ama ben yan etkilerinden korkuyorum ne yapmalıyım kafam karışık biraz daha beklemelimiyim sizce benim durumumda olan arkadaşlar cvp verirlerse sevinirim

selam kızlarrrr
ben geçen ay kullandım klomeni, reglin 4. günü günde bir defa 5 gün boyunca içtim. 26 günde olan düzenim şaştı ve 10 gün gecikme yaşadım, doktora gittiğimde sol yumurtalığımda 3,5 cm lik kist olduğunu söyledi ve reglim bitince bir daha gel bakalım, kaybolmamışsa ilaca başlıcaz dedi. Reglim bittiğinde bir daha gittim,3 cm gerilemiş kist ama kaybolmamış ve şimdi doğum kontrol hapı kullanmaya başladım, bir dahaki reglimden sonra tekrar gidecem kontrole.

selam kızlarrrr
ben geçen ay kullandım klomeni, reglin 4. günü günde bir defa 5 gün boyunca içtim. 26 günde olan düzenim şaştı ve 10 gün gecikme yaşadım, doktora gittiğimde sol yumurtalığımda 3,5 cm lik kist olduğunu söyledi ve reglim bitince bir daha gel bakalım, kaybolmamışsa ilaca başlıcaz dedi. Reglim bittiğinde bir daha gittim,3 cm gerilemiş kist ama kaybolmamış ve şimdi doğum kontrol hapı kullanmaya başladım, bir dahaki reglimden sonra tekrar gidecem kontrole.
merhaba ben klomeni önümüzdeki ay kullanmaya başlayacağım sizde oluşan kistin sebebi bu ilaç mı oldu

merhaba tulin maalesef bu ikinci deneyişimde de hamile kalamadım şimdi ara verdim beklemedeyim bir ayda öyle ilaçsız ilişkiye gireceğim olmazsa rahim filmi çektirecem sen adet gününü geçtin mi ne kadar oldu klomeni kullanalı

japonica canım öncelikle geçmiş olsun bende klomen kullandım ama bende kist oluşmadı inş en kısa zamanda kaybolur bu arada doğum kontrol hapını neden kullanmaya başladın onu anlamadım

Geri