Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

gerçekten insan çk yoruluyor ya hap hap hap.... artık olsun istiyorsunuz ben çk stres yapıorum sanırım eşimide bunaltıorum farkında olmadan biran önce olsada bu strestende kurtulsam.. yumurtaşıkların tembel dedi bana.. klomenden sonra büyük ihtimalle olur dedi 3 ay süre verdi ilaç bittikten snrada beni çağırmadı. mart ayına kadar çocuk calışmalarıına devam yani.. 3 ay süre içerisindede olmazsa kafayı yerim herhalde...çk moralim bozuk..

canım hoşgeldin önce.doktorunu değiştir çünkü yumurta takibi yapmak zorunda builacı kullanırken.

doktorumun bana dediği hapı kullan 3 ay sonra görüşelim.. yumurtalıklarına bakalım die hiç bişe demedi 3 ay içinde hamile kalmazsan geldiğinde baska yöntemlerle devam ederiz dedi. rahim flmi felan dedi ama ona gerek yok ki sonuçta ben fakültede yaptırdım herşey normal cd sinide ona gösterdim herşey temiz dedim acaba doktorumu değişsemm anlamadım..

gerçekten insan çk yoruluyor ya hap hap hap.... artık olsun istiyorsunuz ben çk stres yapıorum sanırım eşimide bunaltıorum farkında olmadan biran önce olsada bu strestende kurtulsam.. yumurtaşıkların tembel dedi bana.. klomenden sonra büyük ihtimalle olur dedi 3 ay süre verdi ilaç bittikten snrada beni çağırmadı. mart ayına kadar çocuk calışmalarıına devam yani.. 3 ay süre içerisindede olmazsa kafayı yerim herhalde...çk moralim bozuk..

sankı doktorunu degıstırmen gerekıyomus gıbı gledı bana cunku o klomenı kullanınca yuumrta gelısecekya catlayamazssa kıste dönusuyo sen o kıstle bıdaha kullan kıst dahada buyuyecek takıp edılmeden 3 ay bu ılacı kullanmak yanlıs inş bu tarz seyler yasamazsın ve hıc ugrastırmadan hemencık olur moralınıde yuksek tut elımızden gelen bısey yok rabbim verecek olan zamanı vardır bol bol dua et bende cok üzdüm eşimi ama suan agzımı bıle acmıyorum bu konuda konusmamaya gayret edıyroum üzme ne kendını ne esını vardır bı hayır bızım goremedıgımız

inş.. dediğin gibidir kafaya taktım şimdi doktoru aradım konuşucaz telefon görüşmesi yapıomuş görüşemedik bakalım ne dicekk çünkü kist hafife alınmayacak bişe değil neden böle bişe demiş merak ettim. 3 ay kullanmıcam hapı bu aradaa anlatamadım sanırım... hap 5 günlük pazartesi basladım cuma bitecek... ama bana 3 ay sonra gel dedi hamile kalıp kalmamama bakacakmış... hamile kalırsam bişe yok kalamazsam baska yöntem denicekmiş..

şimdi görüştüm kendisiyle bu hapı kullanıcam. bittikten sonra adet görürsem hastaneye gidicem muayene olucakmışım sonra tekrar yazacakmış aynı haptan.. ne saçmaa yaaa

ilk gittiğimde öle demedi bana bunu kullan 3 ay sonra gel dedi haptan 3 kutu yazmadı 1 kutu yazdı ne dediği belli değil yaa değiştircem bu doktoruda

bu kutuyu kullandıktan 1 ay sonra adetimde gidicekmişim. her ay kontrol edicekmiş bu kutudan yazıcakmış.. kızlar tek bi kutuda hamile kalma olasılığı yokmu? neden 3 kutu kullanmamızı istiyorlar.? yumurtalıklar ancamı büyümeye baslıoo noluyoo anlamadım.. özel hastane olduğu için her gitmede ücret alınıoo ilaç yazarsada eczanede muayene ücreti tekrar ödüosunuz eşimdee kızmaya basladı bakalım nolcak 1 ay snra gidicem tam öğrenmem lazım bilgi verin dicem.

bu kutuyu kullandıktan 1 ay sonra adetimde gidicekmişim. her ay kontrol edicekmiş bu kutudan yazıcakmış.. kızlar tek bi kutuda hamile kalma olasılığı yokmu? neden 3 kutu kullanmamızı istiyorlar.? yumurtalıklar ancamı büyümeye baslıoo noluyoo anlamadım.. özel hastane olduğu için her gitmede ücret alınıoo ilaç yazarsada eczanede muayene ücreti tekrar ödüosunuz eşimdee kızmaya basladı bakalım nolcak 1 ay snra gidicem tam öğrenmem lazım bilgi verin dicem.[/

mrb canım hoşgeldin aramıza.sen ilaca ne zaman başladın yani ne zaman bitiyo ilacın?sen o doktoru boşver boşa zaman harcama ilacın bittikten 2-3 gün sonra başka doktora git bence.çünkü doktor bakıcak büyüyomu diye belki büyümeyebilir kişiye göre değişiyor çünkü eğer sana yaramazsa o ilaç başka ilaçlara geçilebilir.ayrıca çatlama sorunuda olabilir.ilişki günleri veriyor doktor daha garanti oluyor.yani mutlaka bakılması gerekir.sen ilk defa mı bu ilaçlara başladın?2 yıldır istiyorum diyorsun.

ewt canım ilk defa basladım. daha öncede farklı ilaçlar verdiler progeston felan doğum evinde hiç bişe bulamadılar hamile kalamayınca fakülteye sevk ettiler orasıda sağolsun dünyanın tahlilini yaptı ama bi sonuca varamadı 1 yıl gittim geldim tahlildi bilmemneydii en son bütün sonuçları göstermek için gttiğimde burda dr yok bkacak kmse yok burası arastırma yeri sonuç almazsınız dedi.bzde kızdık özel hastanye gttk tahlil yaptırdım süt hormonum yüksek çktı baka sorunum yok dostınex verdi kullandım tekrar tahlil yaptırdım normale gecmiş.. hamile kalabilmene yardımcı olsun die bu ilacı veriorum dedi klomeni verdi.. PAZARTESİ basladım CUMA günü biticek hapım 1 kutu. adet oldugumdada gidicekmişim kontrol edicekmiş yumurtalıklarıma bakacakmış sonra tekrar bu haptan yazıcakmış tek kullanmayla olmuyormuş receteye 1 den fazla yazamıyorlarmış öle söledi valla bilmiorum bu ay adetmde gideyim bi bakayım noluyo olmazsa baskasına gidicem...

allah yardımcımız olsun

özlem bende klomen kullandım bitincede iğne vurundum bugün ama 3 ay beklememi söylemedi gebe kalmazsan adetinin 4 üncü günü gel dedi bence doktoruna tekrar sor veya doktorunu degiştir 3 ay beklemene gerek yok anlı can ... bu arada bu çatlama iğnesinin adı ne vurundum ben ama ezzanede vuruldugum için bakmak aklıma gelmedi bilen varsa yazarsanız sevinirim

ewt canım ilk defa basladım. daha öncede farklı ilaçlar verdiler progeston felan doğum evinde hiç bişe bulamadılar hamile kalamayınca fakülteye sevk ettiler orasıda sağolsun dünyanın tahlilini yaptı ama bi sonuca varamadı 1 yıl gittim geldim tahlildi bilmemneydii en son bütün sonuçları göstermek için gttiğimde burda dr yok bkacak kmse yok burası arastırma yeri sonuç almazsınız dedi.bzde kızdık özel hastanye gttk tahlil yaptırdım süt hormonum yüksek çktı baka sorunum yok dostınex verdi kullandım tekrar tahlil yaptırdım normale gecmiş.. hamile kalabilmene yardımcı olsun die bu ilacı veriorum dedi klomeni verdi.. PAZARTESİ basladım CUMA günü biticek hapım 1 kutu. adet oldugumdada gidicekmişim kontrol edicekmiş yumurtalıklarıma bakacakmış sonra tekrar bu haptan yazıcakmış tek kullanmayla olmuyormuş receteye 1 den fazla yazamıyorlarmış öle söledi valla bilmiorum bu ay adetmde gideyim bi bakayım noluyo olmazsa baskasına gidicem...

1 kutuyla çok güzel olur canım.ben ilk ay 5gün sabah akşam içtim ve o ay hamile kaldım ama düştü.ayrıca sende süt hormonu düştüyse hamile kalma olasılığın artar.çünkü o yükseklik hamileliği engelliyormuş.hayırlısı olur inşallah.

Geri