Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

bu kutuyu kullandıktan 1 ay sonra adetimde gidicekmişim. her ay kontrol edicekmiş bu kutudan yazıcakmış.. kızlar tek bi kutuda hamile kalma olasılığı yokmu? neden 3 kutu kullanmamızı istiyorlar.? yumurtalıklar ancamı büyümeye baslıoo noluyoo anlamadım.. özel hastane olduğu için her gitmede ücret alınıoo ilaç yazarsada eczanede muayene ücreti tekrar ödüosunuz eşimdee kızmaya basladı bakalım nolcak 1 ay snra gidicem tam öğrenmem lazım bilgi verin dicem.

ikl ayda klomenle hamıle kalan arkadaslarımız var canım 3 ay demesının sebebı klomen 3 ay kullanılıyo eger hamılelık elde edılememısse göbekten ıgnelere gecılıyo sonrasıda asılama tabı.. devleletın odedıgı ıkı asılama hakkından sonrada(asılama hakkı 6 cıkarılmıs dıyolar ne kadar dogru bılmıyorum) eger hala olmamıssa tüp bebek

ewt canım ilk defa basladım. daha öncede farklı ilaçlar verdiler progeston felan doğum evinde hiç bişe bulamadılar hamile kalamayınca fakülteye sevk ettiler orasıda sağolsun dünyanın tahlilini yaptı ama bi sonuca varamadı 1 yıl gittim geldim tahlildi bilmemneydii en son bütün sonuçları göstermek için gttiğimde burda dr yok bkacak kmse yok burası arastırma yeri sonuç almazsınız dedi.bzde kızdık özel hastanye gttk tahlil yaptırdım süt hormonum yüksek çktı baka sorunum yok dostınex verdi kullandım tekrar tahlil yaptırdım normale gecmiş.. hamile kalabilmene yardımcı olsun die bu ilacı veriorum dedi klomeni verdi.. PAZARTESİ basladım CUMA günü biticek hapım 1 kutu. adet oldugumdada gidicekmişim kontrol edicekmiş yumurtalıklarıma bakacakmış sonra tekrar bu haptan yazıcakmış tek kullanmayla olmuyormuş receteye 1 den fazla yazamıyorlarmış öle söledi valla bilmiorum bu ay adetmde gideyim bi bakayım noluyo olmazsa baskasına gidicem...

off offf bu doktor sorunuda ayrı dert bende cok cok cok cektım dogru doktoru bulana kadar sen hangı sehırde yasıyosun doktorun bastan savma iş yapmıs resmen iyi arastrı ve ıyı ıcıne sinen bi doktor bul kendıne bu özel hastanelere de iyi olur dıye para döküyoruz ama tek dertlerı para rabbim yardımıcn olsun özlemcım inş doktorunun dedıgı gıbı olurda ılk seferınde hamıs oluverırsın

özlem bende klomen kullandım bitincede iğne vurundum bugün ama 3 ay beklememi söylemedi gebe kalmazsan adetinin 4 üncü günü gel dedi bence doktoruna tekrar sor veya doktorunu degiştir 3 ay beklemene gerek yok anlı can ... bu arada bu çatlama iğnesinin adı ne vurundum ben ama ezzanede vuruldugum için bakmak aklıma gelmedi bilen varsa yazarsanız sevinirim

pregnly ve ovitrelle diye bılıyorum raporsuz 80 lıra ödedıysen ovitrelle raporsuz 10 lira ödedıysen pregnly dir

ben de klomene başladım, benim bu ay 2. ayım, gunde 2 tane içiyorum. Şöyle oluyor, klomeni 5 gün içtikten sonraki 3üncü, 4üncü, en geç 5inci gün çağırıp ultrasondan yumurtalara bakıyor doktor. mesela benim yarın son kez 2 hap içicem, sonra cumartesi doktora gidicem. Ama bunu sana doktorun söylemiş olması gerekirdi, belki takibe gerek görmedi, o da olabilir. İlişki konusunda bi sorun olacağını sanmıyorum, ama tabi yumurtalar belli bi olgunluğa ulaşınca sık beraber olmak, bu nedenle de öncesinde gücü boşuna harcamamam lazım bence:)

harmancım bende cumartesi doktordayım hayırlısı nhepimiz için :)

seastarhhhhhhhh senden güzel haberler bekliyorummmmm.hemen gelll merak içerisindeyim cnm.inş buay hamiş kalırızz.hayırlı evlatlar sağlıklı evlatlarımız olsun canımmm.aminnnnnnnnnnnnn

klomen

mrb özlemgülşen.bende geç farkedilen bi pko hastasıyım adetlerim çok düzensiz.ankara cebeci tıp fakültesine gittim orada ki doktorum bana klomen verdi ilk ayım bu kullandım adetimin 5.gününde sabah aksam kullanmya basladım.bana da 3 ay kullan oldu oldu olmazsa asılama yapılacak insallah ona gerek kalmadan bebeğimiz olur.

arkadaşlar ben klomen benzeri bir ilaç kullandım sabah akşam 2 er tane almama rahmen yumurtalarım gelişmedi,bu arada bende pkos var.bu ay deri altı iğneye geçtik 7 gündür kullanıyorum yarın yine kontrolüm var bakalım ne olcak.Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin...AMİN

Geri