Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

hoşbuldkkkk anladım canım rabbim herkes için hayırlısını versin tşklerr bu arada çok merak ediyordum
hoşgeldin aramıza canım.klomen verebilir genelde onu veriyolar ama benzeri başka ilaçta verebilir.çtlatma iğnesi deri altından yapılıyo göbekten veya koldan.ben 1kere koldan 1 kere karından olmuştum mesela.inşallah sende yakında kavuşursun bebişine.

hoşgeldin aramıza canım.klomen verebilir genelde onu veriyolar ama benzeri başka ilaçta verebilir.çtlatma iğnesi deri altından yapılıyo göbekten veya koldan.ben 1kere koldan 1 kere karından olmuştum mesela.inşallah sende yakında kavuşursun bebişine.

hoşbuldkkkk anladım canım rabbim herkes için hayırlısını versin tşklerr bu arada çok merak ediyordum

pcos olduğumu öğrendiğimden beri sizlerin yazdıklarını takip ediyorum. henüz 6 aylık evliyim 25 yaşındayım ama hemşire olduğum için herşeyin bilincindeyim... şubat ortasında klomene başlamayı bekliyorum...çok zorr gerçekten zorr....ben heepimiz için dua ediyorum...sizde edin lütfeeenn....

geçmiş olsun arkadaşım.sen daha yeni evliymişsin.inşallah tedvin iyi giderde ilk ayında hamile kalırsın.sorun sadece pcoysa çokta zor değil canım ya.yumurtan güzel büyür ve çatlarsa ve doğru günlerde de ilişki olursa .çokta zor değil.bende pcoluyum 7 ayda iki kere hamile kaldım.ilki klomeni ilk kullanışımda ama kimyasal oldu.2.de bu ay salı kısmetse gidip kesemizi görücez herşey iyidir umarım.sen moralini yüksek tut eşindede problem yoksa biran önce kavşursun bebişine einşallah :)

herkese cok tesekkur ederım kızlar ben layd aynı zamandık hatırlarsanız yalancı gebelık yasamıstım allaha sukur hamıleyım 5haftalık olması lazım doktora daha gıtmedım kızlar hafta ıcı gıtcem hayırlısı ıns allah herkese hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsın ıns

herkese cok tesekkur ederım kızlar ben layd aynı zamandık hatırlarsanız yalancı gebelık yasamıstım allaha sukur hamıleyım 5haftalık olması lazım doktora daha gıtmedım kızlar hafta ıcı gıtcem hayırlısı ıns allah herkese hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsın ıns

bende hamileyim canım :) salı günü doktora randevum var.keseyi görücez allahın izniyle.benimde 5 haftalık falan.son adet tarihin ne benim 24 aralık.hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah.

tebrik ederim eyees. inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişinizi. anlatsana biraz naptın o kimyasal gebelikten sonra? yine klomenle mi hamile kaldın? maşallah diyim, darısıda başımıza. ben işimden dolayı tedaviye ara verdim eylülden sonra. kendi haline bıraktım. Şimdi sizlerin haberlerini alınca keşke devam etseymişim diyorum :) ama kısmet tabi bu işler

tebrik ederim eyees. inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişinizi. anlatsana biraz naptın o kimyasal gebelikten sonra? yine klomenle mi hamile kaldın? maşallah diyim, darısıda başımıza. ben işimden dolayı tedaviye ara verdim eylülden sonra. kendi haline bıraktım. Şimdi sizlerin haberlerini alınca keşke devam etseymişim diyorum :) ama kısmet tabi bu işler

canım işine yaryacaksa bende temmuzda kimyasal geçirmiştim klomenle kalmıştım.ama bu ay menogon diye bi iğneyle kaldım hamile.bencede tedaviyi bırakmasaymışsın.biran önce başla derim tekrar tedaviye :)

slm kızlarrrrr.bende ilk defa buay düzenli adet oldummm...buay gtmicem doktora...diğer ay tedaviye tevam edicem heraldeee..bende karından iğnelere başlıcammm.allah gönlümüze göre versin hayırlısı artıkkk.allah tüm isteyenlere versin inş.

Geri