Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

canım işine yaryacaksa bende temmuzda kimyasal geçirmiştim klomenle kalmıştım.ama bu ay menogon diye bi iğneyle kaldım hamile.bencede tedaviyi bırakmasaymışsın.biran önce başla derim tekrar tedaviye :)

canım iğneyi doktorum bana tavsiye etmedi çünkü günde 2 adet klomenle 2 tane yumurta 20-22 mm lere ulaşıp ikiside çatlamıştı. klomene yanıt veriyorsun dedi. birde pko dan bu ay mesela ultrasonla banada gösterdi sağ ve sol tarafta onlarca yumurta var ufak boyutlu aralarında 13 mm kadar olanlarıda var. Dr burası tıpkı bir tarla gibi ama hepsi büyümeye çalışıyor ve büyüyemiyorlar dedi. İğne yaparsak hepsi büyüyebilir önüne geçmekte zorlanırız bu yüzden hastaneye yatırdığımız hastalarımız var dedi. Bu riske girme dedi. Yani iğneyi klomen gibi haplar yeterince işe yaramadığı durumlarda tercih ediyolarmış. Bana da mantıklı geldi.. Tedavi inşallah bu ay tekrar deniycez klomen ve çatlatma iğnesini ama 8 şubata kadar adet görmem gerekiyor sonra 3. gün tahlillerimi yaptırıcam öyle başlıcaz. İnşallah önümüzdeki ay hamile kalırım tüp bebek aşamasına gerek kalmaz dua edin nolurr

slm kızlarrrrr.bende ilk defa buay düzenli adet oldummm...buay gtmicem doktora...diğer ay tedaviye tevam edicem heraldeee..bende karından iğnelere başlıcammm.allah gönlümüze göre versin hayırlısı artıkkk.allah tüm isteyenlere versin inş.

selam lavinya, sen bu ay klomen mi kullanmıştın? düzenli adet görrmene sevindim. ama eğer klomen tedavisindeysen ara verme. Ben ara verdim işle ilgili sorunlarım vardı çok stresli dönemler geçirdim. O dönem bebek düşünemezdim regl döngüm de bozuldu hamile de kalamadım 3 ay boşa geçti. Bak benim boş geçirdiğim dönemlerde seastarla eyess hamile kalmışlar (maşallah) bence ara vermeden tedaviye devam et canım

canım iğneyi doktorum bana tavsiye etmedi çünkü günde 2 adet klomenle 2 tane yumurta 20-22 mm lere ulaşıp ikiside çatlamıştı. klomene yanıt veriyorsun dedi. birde pko dan bu ay mesela ultrasonla banada gösterdi sağ ve sol tarafta onlarca yumurta var ufak boyutlu aralarında 13 mm kadar olanlarıda var. Dr burası tıpkı bir tarla gibi ama hepsi büyümeye çalışıyor ve büyüyemiyorlar dedi. İğne yaparsak hepsi büyüyebilir önüne geçmekte zorlanırız bu yüzden hastaneye yatırdığımız hastalarımız var dedi. Bu riske girme dedi. Yani iğneyi klomen gibi haplar yeterince işe yaramadığı durumlarda tercih ediyolarmış. Bana da mantıklı geldi.. Tedavi inşallah bu ay tekrar deniycez klomen ve çatlatma iğnesini ama 8 şubata kadar adet görmem gerekiyor sonra 3. gün tahlillerimi yaptırıcam öyle başlıcaz. İnşallah önümüzdeki ay hamile kalırım tüp bebek aşamasına gerek kalmaz dua edin nolurr

benim günde 2 tane klomenle 1 tane yumurtam büyüyodu.benimde onlarca yumurta var ama doktorum bu ay iğne dedi yumurtalar daha kaliteli oluyo dedi.ki günde 1 taneden 13 iğne oldum 2 tane büyüdü yumurta.iğnelerinde hafifi ağırı var.doz ayarlanırsa ve sıkı takip edilirse bişey olmaz bence.inşallah biran önce sende hamile kalırsın içini ferah tut olumlu düşün olumlu olsun.güzel haberlerini bekliyoruz.

bende 25 aralık son adet tarıhım yarın gıtcem bende bakalım hayırlısı bıde ben 1 kere klomen kullandım yalancı gebelık yasadım hatırlarsanız doktoru herseyı bıraktım bılmem rabbımın hıkmetı sadece ıbrahım suresının sondan bı oncekı sayfasını okudum onun ılk once acıklamasını okuyun sonraanlayım dua edıyo peygamber hergun oglen namazını kıldıktan sonra okudum gunde 1 kere vede ben sukurler olsun hamıleyım ama ıcınızden sadece rabbım benım hakkımda hayırlıysa senden hayırlı evlatlar ıstıyorum dedım rabbım herkese hayırlı evlatlar versın ıns

selam lavinya, sen bu ay klomen mi kullanmıştın? düzenli adet görrmene sevindim. ama eğer klomen tedavisindeysen ara verme. Ben ara verdim işle ilgili sorunlarım vardı çok stresli dönemler geçirdim. O dönem bebek düşünemezdim regl döngüm de bozuldu hamile de kalamadım 3 ay boşa geçti. Bak benim boş geçirdiğim dönemlerde seastarla eyess hamile kalmışlar (maşallah) bence ara vermeden tedaviye devam et canım
yok cnm 2 ay önce kullandım klomeni fakat kis oldu buyüzden doğum kontrol hapı kullandım...adet oldum tabi.sonra doktora gtmedim geçen ay ve tam tarihinde adet oldum ilk defa..bende buna sevindim işteeeeeeee.neyapimmm.adet olunca diğer ay tekrar gtmeyi düşünüyorum bakim artık hayırlısııı hakkımızda

bende 25 aralık son adet tarıhım yarın gıtcem bende bakalım hayırlısı bıde ben 1 kere klomen kullandım yalancı gebelık yasadım hatırlarsanız doktoru herseyı bıraktım bılmem rabbımın hıkmetı sadece ıbrahım suresının sondan bı oncekı sayfasını okudum onun ılk once acıklamasını okuyun sonraanlayım dua edıyo peygamber hergun oglen namazını kıldıktan sonra okudum gunde 1 kere vede ben sukurler olsun hamıleyım ama ıcınızden sadece rabbım benım hakkımda hayırlıysa senden hayırlı evlatlar ıstıyorum dedım rabbım herkese hayırlı evlatlar versın ıns

rabbim ol derse ilaçsızda olur canım.sende bunun en güzel örneğisin.sende pco varmıydı..çünkü pco varsa bile arada büyüyomuş yumurtalarımız yılda bir iki kere bile olsa.aramızda 1 gün var demek :)bizim bebişler aynı gün bile doğabilir.bende yarın gidiyorum doktora kısmetse.hakkımızda hayırlısı olsun.sağlıklı hayırlı evlatlar versin allahım hepimize .

Çok iyi lady. Benim klomenle tek bir yumurta oluşuyordu. Senin iki daha şanslısın. E yani cevap verdikten sonra iğneye ne gerek. Tabii eşin de önemli. Sen yumurtanı yapıyorsun. Daha ne yapasın? :) İnş tez zamanda hamile kalırsın.

mehaba bende bu ay klomen kullandım ve doktorum yumurta takibi yaptı bir tane yumurtam büyümüştü 18 mm olunca çatlatma iğnesi oldum şubatın 8 de adet tarihim beklemedeyim şuanda

Geri