Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

slm arkadaşlar ben de bildiğiniz gibi bu ay hsg çektirdim ve beklemedeyim,ayın 13 ü adet günüm,inşallah bu ay turnayı gözünden vururum :)
Rabbimden duam hayırlı ve sağlıklı evlatlarımız olsun inşallah,recep ayındayız ve bol bol dua edelim avuç açalım,inşallah dualarımız kabul olur.

slm kızlar ben hamileyim darısı hepinizin başına sultan şeymusta hepinize dua ettim işallah rabbim kabul eder duamı benimde çocuğumu kucağıma almayı nasip etsin aminn

oooooo harikasın canım senin adına çok sevindim. Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah,sağlıklı hayırlı bi evlat olur inşallah. ben de sultan şehmusa gitmeyi çok istiyorum ama kısmet olmuyor,inşallah en yakın zamanda giderim. bi şey soracam hsg den sonra mı gamile kaldın?

oooooo harikasın canım senin adına çok sevindim. Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah,sağlıklı hayırlı bi evlat olur inşallah. ben de sultan şehmusa gitmeyi çok istiyorum ama kısmet olmuyor,inşallah en yakın zamanda giderim. bi şey soracam hsg den sonra mı gamile kaldın?
hsg çekmedim canım 3 çatlatma iğnemi yaptım eşime keçi boynuzu verdim ibrahim süresini okudum ilişkiden önce kendimi ve eşimi allaha teslim ettim RABBİM kabul etti

bide sultan şeymusun incir ağacı var 3 tane incir her çarşamba ilişkiden önce yutup eşinlen beraber oluyorsun 3 çarşamba bunu yapıyon allahın izniyle hamile kalıyon orada yaşayan insanların çoğunun ismi ya sultan yada şehmusdur ben bir sürü getirdim isteyen olursa ALLAH rızası için kargoylan gönderirrim size önce ALLAH teslim olun onlar vesiledir

slm kızlar benimde son 8 günüm ve çok heyecanlıyım.sonucu bilmeden beklemek çok zormuş.allah hepimizin dualarını kabuletsin.banada dua edin kızlar.buarada asyacen tebrik ederim cnm allah tamamına erdirsin inşlh.bakalım klomen işe yarıyacakmı? :(((

slm kızlar benimde son 8 günüm ve çok heyecanlıyım.sonucu bilmeden beklemek çok zormuş.allah hepimizin dualarını kabuletsin.banada dua edin kızlar.buarada asyacen tebrik ederim cnm allah tamamına erdirsin inşlh.bakalım klomen işe yarıyacakmı? :(((
sağol canım darısı başına heyecanlanma adet gününü bekleme kendini ALLAHA teslim et işallah rabbim herkeze verir

saol cnm inşallah.ya bide klomen kullandıktan 1hafta sonra suratımda sürekli kocaman kocaman sivilceler çıkmaya başladı.bende sivilce çıkmazda hiç.bütün şikayetlerimde bayağı azaldı.karnımdaki şişlik, göğsümdeki ağrılar,bel ve kasık ağrılarım hepsi azaldı.ama uyku hali ve halsizlik var sadece.birde miğde yanmaları var.ne anlama geliyor bilmiyorum bu arada son 7 günüm.

Bende arıycam yarın doktorumu rahim filmi çekinicem inş temiz çıkar Rabbimde nasip ederde bu ay olur inşş yoksa aşılamaya geçicez bi dahaki ay ve korkuyorum bakalım herşeyin hayırlısı olur inş hepimiz için

Geri