Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

saol cnm inşallah.ya bide klomen kullandıktan 1hafta sonra suratımda sürekli kocaman kocaman sivilceler çıkmaya başladı.bende sivilce çıkmazda hiç.bütün şikayetlerimde bayağı azaldı.karnımdaki şişlik, göğsümdeki ağrılar,bel ve kasık ağrılarım hepsi azaldı.ama uyku hali ve halsizlik var sadece.birde miğde yanmaları var.ne anlama geliyor bilmiyorum bu arada son 7 günüm.

kızlar bana neden kimse bişey yazmıyor yaa.tecrübeler yokmu aranızda.

bide sultan şeymusun incir ağacı var 3 tane incir her çarşamba ilişkiden önce yutup eşinlen beraber oluyorsun 3 çarşamba bunu yapıyon allahın izniyle hamile kalıyon orada yaşayan insanların çoğunun ismi ya sultan yada şehmusdur ben bir sürü getirdim isteyen olursa ALLAH rızası için kargoylan gönderirrim size önce ALLAH teslim olun onlar vesiledir

ben isterim canım :) özelden adres yazarım.şimdiden tşk ederim

kızlar size bi tavsiyem olacak polikistik overi olan mutlaka glokophage kullansın verebilirseniz beş kilo verin kendiliğinden yumurtlicaksınız eşinize keçi boynuzu kaynatın işallah hamile kalacaksınız

burda bulunan bütün bayanlar kader ortağıyız aslında.hepimizin arzusu anne olmak,benim bi kızım var aslında ama kardeş diye sürekli ağlıyor.4tane oldu düşük yaptım.en son düşükten sonra olmadı bidaha doktora gitmeye karar vermiştim .klomen ve estrofem başladık,kontrole gittiğimde 3tane sağ yumurtalıkta 23mmlik yumurtalar oluşmuş dedi.şimdi beklemedeyim ve bütün şikayetleri yaşıyorum amaa bunları ilaçda yapıyormuş sanırım.son 6 günüm ve heyecanlıyım,umarım allah kızımın yüzüne baksın gözyaşlarını dindirsin.çok güzel günlerdeyiz el açıp dua eden herkese nasip etsin allahım inşallah.banada tabii. :))))

slm bi sorum olacak bende bu ay klomen kullandım adetin 2.günü günde 1 tane. 15.günümde 17 mm yumurta oluşmuş.fakat doktor 2 gün ilişki yok dedi.sonra gel dedi.anlamadım bileniniz varmı.

slm kızlar,ya benim çok aşırı miğde bulantısı ve kasıklarımın bayağı aşağısında rahatsız edici ağrılarım oluyor.aynı zamanda sürekli yatmak istiyorum.göğüslerim şiş ve acıyor.pazartesi beklenen gün ama ne olur sonuç bilmiyorum bakalım... :(((

slm kızlar,ya benim çok aşırı miğde bulantısı ve kasıklarımın bayağı aşağısında rahatsız edici ağrılarım oluyor.aynı zamanda sürekli yatmak istiyorum.göğüslerim şiş ve acıyor.pazartesi beklenen gün ama ne olur sonuç bilmiyorum bakalım... :(((
test yap istersen benim adetime 2 gün kala yAPTIM test pozitif çıktı işallah hamilesindir

Geri