Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

merhaba arkadaşlar;

yeni yıl tüm isteyenlere bebekleri ile gelsin :)))

ben 3 aydır klomen kullanıyorum en son bu ay yumurtalarım istediğimiz boyuta ulaşabildi ve 1ocakta çatlatma iğnesi oldum. şimdi beklemekten başka yapacak birşey yok diyor doktorum ayın 20 sine kadar beklemeliyiz hastalanmazsan 10 gün daha bekle öyle gel dedi. ama ben bu kadar günü nasıl bekleyeceğimi bilmiyorum. desteğinizi bekliyorum...

mrb cnm rabbim sabır versin ama takma kafana stres yapma sakın ama adetin 1 gün geçse bile test yaptıgında çıkar neden 10 gün demiş dktrn anlamadım bende bu ay klomen kullandım bakalım hayırlısı olur hakkımızda:))

canım stres yapmamaya çalışıyorum ama iğneden sonra ağrım var çok fazla ve karnım sürekli şiş buda beni çok geriyor :( ayrıca baş dönmesi ve mide bulantısı da yaptı ilaç doktora sordum normal dedi şiddetlenirse gel dedi.
doktorumdan çok memnun değilim bu ay tam değiştirecektim ki yumurtaların ilk kez sağlıklı büyüdüklerini gördük hemen süreci başlattık doktorumuda değiştiremeden öylece kaldım. halen çok kararsızım..
sen ilk kez mi kullanıyorsun klomen?
hakkımızda hayırlısı inşallah en kısa zamanda dileğimiz gerçek olur :)

uzun zamandan sonra mrb arkadaşlar kimsecikler yazmamışş nerelerdesiniz ne durumdasınız foruma giriyorsanız yazın arkadaşlar merak ediyorum hepinizi öpüyorum ayrıca yeni arkadaşlar gelmiş hoşgeldinizi foruma rabbim gönlünüze göre versin inşş

uzun zamandan sonra mrb arkadaşlar kimsecikler yazmamışş nerelerdesiniz ne durumdasınız foruma giriyorsanız yazın arkadaşlar merak ediyorum hepinizi öpüyorum ayrıca yeni arkadaşlar gelmiş hoşgeldinizi foruma rabbim gönlünüze göre versin inşş

Mrb canım ben çalışmalar devam ediyorum valla adetimi bekliyorum inş gelmez tabide:) sen neler yaptın nasılsın bende öpüyorum seni Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Geri