Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

tatlım klomen dışında bi ilac kullanıyomusun bide ya bu çatlamadan sonra normal adet tarihindemi adet olunuyo yoksa 14 gün sonramı bi bilgin

klomenler birlikte glifor verdi doktorum bunuda kullanman çok önemli dedi, günde 2 defa da glifor kullanıyorum sürekli.. benim ilk 2 ay klomen kullandıktan sonra yumurtalarım gelişmedi ve geç adet gördüm yani aslında adet görmen yumurtanın gelişmesi ve çatlamasıyla alakalı benim yumurtalarım tembel olduğu için neredeyse 45 günde bir adet görüyordum eskiden..bu ay ilk kez yumurtalar 17,5 mm olmuştu en küçüğü ve birkaç tane birden gelişmiş yumurta var şimdi ne olacak bilmiyorum :(

Kızlar merhaba,

bende bu siteyi süreki takip ediyorum ilk defa yazmak istedim:)bende3 yıllık evliyim 1 senedir bebek istiyoruz fakat bendede polikistik over sendromu var yani yumurtalıklarda gelişemeyen yumurtaların gerileyerek küçük kistler meydana getirmesi.Buda adet düznsizliği yapıyor.Bu nedenle doktorum bu ay kolmen'e başlamamı söyledi ayrıca folik asit de verdi.Klomene adetimin 5.günü başladım 3 gün oldu kullanıyorum günde 2 defa sabah akşam olarak perşembe günü bitecek ve p.tesi günü tekrar çğırdı yumurta kontrolu için bu ilacı ilkdefa kullanıyorum.3 ay bu şekilde devam edeceğiz dedi doktor ilaç bendede kasıklarda ağrı yapıyor.İnşallah bu 3 ay içerisinde hamile kalabilirim herkes gibi bende bunu çokistiyorum allah herkeze evlat sevgisini tattırsın:)

herkese selamlar,yeni üye oldum. bende de eşimde de sorun var ve bu sorunu çözmek için uğraşıyoruz.benim polikistik everim var,eşimin de ileri hareketliliği sıfır. ileri hareketlilik için önerileriniz var mı? neler kullanabiliriz?

kızlar klomenle hamile kalmak biraz zor ama bu sayfanın tamamını okuduğunuzda kalanlardabaya var.bende 4 kere kullandım klomeni ama malesef olmadı sonra 1 aşılama yapıldı fakat yine olmadı..buay testlerim yenilenecek diğer aya 2.aşılamam yapılcak.buarada bendedepko var malesefff

ben bugün nihayet doktorumu değiştirdim..yeni doktorumla konuştuktan sonra gördüm ki eski doktorum ezbere klomeni vermiş ve göndermiş sayesinde 6 aydır her gün umutlanıp sonra hayalkırıklığı yaşıyordum. çünkü hiçbir tahlil v.s yapmamıştı. yeni doktorumla herşeye sil baştan başladım, bugünün en üzücü tarafı son 6 ayımı bebeğim olsun diye boş yere bekleyerek geçirdiğimi farketmem oldu...başa döndük :((

ben bugün nihayet doktorumu değiştirdim..yeni doktorumla konuştuktan sonra gördüm ki eski doktorum ezbere klomeni vermiş ve göndermiş sayesinde 6 aydır her gün umutlanıp sonra hayalkırıklığı yaşıyordum. çünkü hiçbir tahlil v.s yapmamıştı. yeni doktorumla herşeye sil baştan başladım, bugünün en üzücü tarafı son 6 ayımı bebeğim olsun diye boş yere bekleyerek geçirdiğimi farketmem oldu...başa döndük :((

aynı şeyleri yaşamışız bende doktor açısından malesef boşa geçirdiğim zamanlarım oldu..ama şöle düşün ki allahım nasip etseydi olurdu gerisi bahane ..hayırlısı olsun bende başka doktordayım şuan adette testlerim yenilenecek..herşey kısmet

Geri