Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Yumurta takibi felan yapmadimi canim saljk olsun ins bu ay olumlu sonuc alirsin benim over var yumurtalikta bu yumurtaya bir cevap vermedi banada femina diye bir ilac dedi ama bu ay icin ilaci arastraym dedim cikmadi int.dn
Yok canim yapmadi adetin 22.gunu test yapti ve ilac ise yaradi yumurtladin dedi okadar insallah bu ay senin icinde benim icinde guzel olur belki yeni bi ilactir ondan cikmamistir ne kadardir deniyosunuz peki ?

Ben 2 yillik evliyim iste normalde bir yil tedavi yapmiyolar ya tanidik birini bulduk ilk 6 ay cylo prognova kullandim ben troid hastasiyim bu ilc kilo ve troidimi tetikledi birakti. Ara verdim sonra 2 ay once devlete gidip butun tahlilleri yaptrdik devlette malum ilgi sifir ozele gittim gecen ay sokturucu ile adet oldum 5 gunu cagrdi gittim klomn yazdi arastrdim ve o kadar umutlndim okudukkarimdn sonuc malesef klomne cevap vermedi ama verici allah cocuk meselisene okadar bagladm ki kndimi rabbime dua etmeyi unuttum topladim kndimi ama iste insan oglu dusnmeden hayal etmedn yapamiyr ins bu ay bizimicin hayirli vakit ise nasip etsn ins rabbim

Ben 2 yillik evliyim iste normalde bir yil tedavi yapmiyolar ya tanidik birini bulduk ilk 6 ay cylo prognova kullandim ben troid hastasiyim bu ilc kilo ve troidimi tetikledi birakti. Ara verdim sonra 2 ay once devlete gidip butun tahlilleri yaptrdik devlette malum ilgi sifir ozele gittim gecen ay sokturucu ile adet oldum 5 gunu cagrdi gittim klomn yazdi arastrdim ve o kadar umutlndim okudukkarimdn sonuc malesef klomne cevap vermedi ama verici allah cocuk meselisene okadar bagladm ki kndimi rabbime dua etmeyi unuttum topladim kndimi ama iste insan oglu dusnmeden hayal etmedn yapamiyr ins bu ay bizimicin hayirli vakit ise nasip etsn ins rabbim
Cok gecmis olsun canim allah insallah en yakin zamanda hepimizin yuzunu guldursun bende ilk klomen kullanisimda cok umitlendim arastirdim ettim bide doktor ise yaradi deyince kesin hamileyim ya dedim bir hafta onceden kasik agrilarim basladi gece ates basiyodu kesin hamileyim derken bi baktim regl oldum bizde 20 kasimda evlendik bizde doktora beyaz yalan soyledik 1.5 yildir birlikteyiz die

Bnm de iki yil olmasina 2 ay var olsun bu tedavi nie bir yil sart diyolar sonucta ayni tedavi yani yapsalr ne olacak bu arada seninde hakkinda hayrlisi canm belki ikinci ay tutar rahm filmi cektrdin mi peki.

Hayirli
Bnm de iki yil olmasina 2 ay var olsun bu tedavi nie bir yil sart diyolar sonucta ayni tedavi yani yapsalr ne olacak bu arada seninde hakkinda hayrlisi canm belki ikinci ay tutar rahm filmi cektrdin mi peki.
Hayirlisi insallah canim yok cekilmedi heralde bu ayda olmazsa cekerler die dusunuyorum zaten diorum madem yumurtama oluyor ozaman tuplerde sikinti var diorum ben

Yani teknik olarak oyle tabiki cnm ama bende ilk basta oyle olckti rahm filmi doktr rahmlik dgil yumurradan kaynakli dedi bnde sevindim ama senn gibi olsam hani yumurta olussa dedigin gibi rahm filmi cektrmyi dusunuyrum devlette kaydim var olmazssa r. Filmini cektirmeyi dusuyrm

Geri