Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

mrb arkadaslar bende yeni katıldım aranıza klomen kullandım dün bitti yarında kontrole cağırdı dr umarım iyi gelmiştir yumurtacıklarıma :hıms:

Slm kizlar. Femara kullananlarin yan etkisi varmi. Benim agzimi cok acilandiriyor.zehir gibi oluyor. Ayrica kasiklarima ara ara sancilar giriyor.regl rengi cok koyulasti. Var mi sizde boyle yan etkiler.inşallah sonucumuz hayirli çıkar.

Merhaba anneler ve anne adayları, rabbim herkesin gönlündekini hayırlı bir şekilde versin, ben bu ay ilk kez klomen kullandım, 4 yumurtam oluştu, doktor çatlatma iğnesi vurdu ve yumurtalarım çatlamış, iğneden sonra 4. günüm, heycanla bekliyorum, bir çok belirti var ama bu belirtiler ilacın vucüdumuza saldığı hormonların etkisi mi yoksa gerçekten bir şeyler mi oluyor bilemiyorum, bugüne kadar kasık ağrım daha hissedilir bir şekildeydi ki bu yumurtaların çatladığı dönemlerde daha çok ağrılı idi. Şu anda kasık ağrım çok yok öyle, ağzımda kuruluk ve tatsızlık var, uyku ve yorgunluk hali var, birde ara ara ter basıyor sonra yine eski ısıma dönüyorum, haricinde öncesinde hani bahsedilen yumurta akı kıvamındaki akıntım bitti, kuruluk var şuan, bel ağrım iğneden sonra başladı ve hala devam ediyor, bazen yumurtam çok ve hepside çatladı diye seviniyor ve umut ediyorum ama önceki yorumları okduğumda aynen benim durumumda olanlarınki de tutmayabiliyormuş, yumurtalığın çokluğu ve çatlaması bir şey ifade etmeyebiliyormuş yani :(

Selam kızlar bende yeniyim aranızda 8 aylık evliyim hiç korunmadik ama bebişimiz olmadı doktora Gittim sorun yok dedi iltihap ignesi verdi bitti sonra kontrole gittim bu sefer klomen verdi adetimin 5 günü başladım günde 4 tane verdi bakalım salı günü gel dedi inşallah hepimiz iyi sonuçlarla karşılaşırız ..allahım hepimizi sevindirsin inşallah aminnnn

selam.ben yeniyim.2yildi evliyim ama hic hamile kalmadim.kizlar bende 1aydi klomen kullaniyorum.bu ay reng olmami bekliyorum.klomen kullananlar nolsunuz cevaplayin.klomenle hamile kalaniniz oldumu

slm arkadaşlar yaklaşık 1senedir bebek istiyoruz olmadı.doktor yumurta takibi yaptı ve yumurtanın oluşmadıgını söyledi bu yüzden bidahiki adetimde klomen verecek. cok merak ediyorum acaba faydası olur mu yumurtanın büyümesini sağlar mı? benim gibi olup hamile kalan var mı?:(

Slm canım. 1 seneyi gecikten beri olmuyordu. Dr. Gittim klomen verdi adetim de 5 gün kullandım. Fakat olmadı. Aradan 4-5 ay sonra adetim in ilk günü ve 2. Günü içtim. Ama hiç dr filan danışmadan suan 7+2 haftalık hamileyim. Allahın taktirı mi ilaç mi etkili oldu bilmiyorum :)

Geri