Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Merhaba ben de bu ay adetimin 5. günü başlayıp günde 2doz 5 gün boyunca klomen kullandım.dr.um 14. gün çağırdı.2 adet tam gelişmemiş yumurta gördü.18.gün büyüklüklerine bakmak üzere tekar çağırdı.Cuma günü gideceğim kısmetse. Uzun zaman önce yine klomen kullanmıştım ben.adetim genel olarak düzenlidir.O zamanlarda 11. gün yumurtlardım.Merak ettiğim 14.gün çağırdı gittim.Acaba geçmi gittim.yumurtamın çatlamış olma ihtimali olabilirmi canlar?

Merhaba selile bende klomen kullandim daha yeni bitti birde bana estrofem ferdi ona devam ediorum bitene kadar kullanicam beni hic kontrole cagirmadi adetimin 11. Gununde baslayip 14. Gunune kadar iliski istiyorum dedi 19. Gunu ve 37. Gunude gebelik testi yapilicak dedi sana nasil bir tedavi icin klomen verdi peki?

Merhaba selile bende klomen kullandim daha yeni bitti birde bana estrofem ferdi ona devam ediorum bitene kadar kullanicam beni hic kontrole cagirmadi adetimin 11. Gununde baslayip 14. Gunune kadar iliski istiyorum dedi 19. Gunu ve 37. Gunude gebelik testi yapilicak dedi sana nasil bir tedavi icin klomen verdi peki?

Ben iki yıl önce miyom ameliyatı oldum korunmamıza rağmen hala gebelik elde edemedik.Görünürde bir problem yok.dr. klomenle başlayalım dedi arkadaşım.

Sende hayırlı bir sonuç alırsın inşallah

Geri