Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

bundan iki sene kadar önce bebeğim karnımda öldü kürtaj olmak zorunda kaldım o ara biz ev taşımıştık biraz yordum kendimi burda da hiç tanıdığımız yok mecbur kendim yaptım her şeyi tabi eşimde yapıyordu da o işe girince ben duramıyordum kendi başıma yapıyordun o sırada oldu olan ve bunları eşim başıma kakıyo bazen o zaman kıymetini bilemedin bak Allah ta bir daha vermedi diyor çok canım sıkılıyor kendime kızıyorum ama yapcak bişey yok sadece dua ediyorum dua edince rahatlıyorum her şey Allahtan

2. seastarh

seastarh Yeni Üye

yok yok adetten 1 gün önce yada adet günü çok silikte olsa çıkıyo bende öle olmuştu çook silik pembeydi.bu arada erken gebeliklerde çıkıyo diye biliyorum.

3. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

yumurta çatlamadan ilişkiye girmek daha iyi değil mi sperm içerdeyken yumurta çatlamış olur daha garanti olur diye düşünüyorum

4. rapunzelcan

rapunzelcan Aktif Üye

ayyy canımsın ya inan çok üzüldüm hep diyorlar ya hamile bayanların ev işlerinde daha dikkatli olması lazım diye. Rabbim inşallah bi daha kısmet eder ve yine hamile kalırsın. bak daha önce hamile kalmışsın bu da bi umut,kendini yıprat yıprat nereye kadar?

5. seastarh

seastarh Yeni Üye

evet canım aynen öyle ama biz yumurtanın erken çatlıycağını bilmiyorduk doktora gittiğimizde gün vericek diye beklerken yumurta kendiliğinen çatlamış ve böylece geç kaldık maalesef :( ama ne yapalım kısmet
    o zaman değilmiş.ama bu ay doktor sıkı tutuyor çok sık çağırıyor.doktor ilde biz ilçede zor oluyo haftada 2 kere çağırıyo bu sefer biraz zor oluyo hem manevi hem maddi ama bunları düşünmüyorum.yeterki gelsin bebiş hayırlısıyla.

6. seastarh

seastarh Yeni Üye

bence canını sıkma düşüceği varsa düşer bişey yapamazsın.millet neler yapıyo düşmüyo.ben ağır falan kaldırmamıştım ama düştü.birde senin düşmemiş karnında ölmüş aynı şey diil.kendini suçlama.herkesin başına gelebilir bu.

7. Harman

Harman Yeni Üye

Insallah bu ay muradina erersin, benim isyerindeki oda arkadasim da senin gibiymis, pek adet gormuyomus, igneye gecmeye karar verdigi ay hamile kalmis, simdi 2 yasinda kizi var:)

8. rapunzelcan

rapunzelcan Aktif Üye

bi hafta önce yumurtalarım çatladı,ilişkiye devam etmek gerekiyo mu? seastarh

9. seastarh

seastarh Yeni Üye

yok canım benim çok seyrek diil.9-10 defa görüyorum yılda mevsim değişimlerinde yaza girerken falan 2 ay üstüste olmayabiliyo onun haricinde ii.
    inşallah bende ilk iğnemde kalırım :)

10. seastarh

seastarh Yeni Üye

yok canım gerekmiyo 1 hafta olmuş.olmuşsa olmuştur zaten :)inşallah.

11. Harman

Harman Yeni Üye

teste gerek kalmadı, regl oldum 25. günümde, off:(

12. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Hamiş Melek

hakkımızda hayırlısı kızlar.ben klomeni 3 defa kullandım.1.de çatlatma iğnesi vurmadı doktor boşa gtti.doktor değiştirdim 2. de kayınbabam vefat etti ilişki gününde.3.de ise yumurtam çatlamadı.yani hep sorun çıktı.buayda yumurtlama günümde eşim siparişe gdiyor 5 gün yok.şaka gbi yani.oyüzden beklemekten başka çarem yok.herşey kısmet.buay bende iğneye geçicektim ama olmadı neyapalım hayırlısı.

13. Harman

Harman Yeni Üye

kısmetten ötesi yok gerçekten, ben de şimdi doktoru aradım, klomeni 2ye çıkarıyorum bakalım bu ay. Bu arada annem bana "siz yumurtlamadan çok alakasız zamanlarda oldunuz" der hep bana, sen bu ay yine de dene bence yumurtlamanın öncesinde ve sonrasında, böyle garip zamanlarda tutan çok duydum ben

14. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Hamiş Melek

doğru söylüyosun cnm annemde der sanki biz yumurtlama gününü mü biliyorduk diye.ben yinede denicemm bakalım.klomeni 2 ye çıkardıysan takibini iyi yap günleri kaçırma.ben incir kürü yapıyorum ayrıca yumurtlama için.

15. Harman

Harman Yeni Üye

9 veya 10 Ocakta muayneye gidicem kacırmamak için, ama tabi aslında 7sinden itibaren çalışmalara başlamak lazım. Mesela bu ay erken hasta oldum, demekki benim tahminimden erken çatlamış! İncir kürü nasıl?

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. dostinex kullandıktan sonra hamile kalan veya kullanırken hamile kalan var mı.......

dostinex ve hamilelik dostinex kullanımı nedir kullananlar kullanırken hamile kalınırmı dostinexs kullandıktan sonra hamile kalan var mı????????????
  2. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  3. Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Arkadaşlarım selamlar bende uzun yıllardır bebek bekliyorum doktorumun verdiği iki ilaçla hamile kalmaya çalışıyorum. Aranızda klomen ve gonaphene ile hamile kalanlar varmı paylaşabilirmisiniz lütfen
  4. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  5. klomen kullananlar

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım,ilk defa yazıyorum yazışma konusunda da bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim. ben iki yıl kadar önce kürtaj oldum ondan sonra dagebelik oluşmadı klomen de kullandın çatlatma iğnesi de oldum sonuç olumsuz benim durumumda olan arakadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum lütfen .
  6. klomenle hamile kalan var mı?

kalan varsa yardımcı olsun
  7. Arkadaşlar Aranızda Klomen yada Ganaphene Kullanarak Gebe Kalan Var mı?

klomenle hamile kalınır mı,klomenle hamilelik, Ben geçen sene klomenle yumurtlama tedavisi gördüm çok umutlanmıştım hamile kalabilirim diye ama olmadı:( Klomeni adetimin 5.günü kullanmaya basladım tam 5 gün kullandım.ardından doktor yumurtaların oluşmuş dedi ve bana çatlatma iğnesi verdi işte dedim tamam bu defa anne olabilcem..kaç senelik bebek özlemi son bulcak dedim okadarda umutlanmıstım...
  8. slm klomenle hamile kalanlar yazabilirler mi ?

arkadaşlar ben bu ay ilk defa klomen kullandım adetimin5. günu başladım gnde 2 kez ve pazarrtesi gnu doktora gdcem inş gzel ve lumlu haberlerle karşılaşırım klomen % 90 1 gebelik oluşuyor inş olur tum iteyen arkadaşlarımızn klomnle hamile kalnlar var ise lutfen vep atın bekliyorum teşekkurler
  9. Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı aramızda, varsa süreçlerini ve belirtilerinizi anlatabılır mısınız?

Sayfayı Paylaş