Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

1. hadi hayırlısı..
    Kadınlar Melektir
  2. Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz. Çpban yıldızım gözüna ydın olsun, çok sevindim canım benim allah tamamına erdirsin. Hadi inşallah sıra idilim ve ben de tabii isteyen tüm arkadaşlarda da. YAz arada gelişmeleri, haberdar et bizi. öpüyorum
  3. arkadaşlar merhaba, bende bu ay klomene başladım bugun sonuncusunu içtim yarın doktor randevum var yeniden. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallahhh
  4. Merhaba arkadaşlar! Aranıza yeni katıldım. Ben de bu ay klomene başlıyorum,yarın ilk günüm olacak. Günde 2 tane verdi doktor. Beraberinde folik asit ve glukofen kullanıyorum. Normalde doktor adetinin 12.günü gelmen gerek ama ben o gün burda olmayacam dedi,12.gün ayın 20'sine denk geliodu ama o ayın 23'ünde gel dedi. İl dışında olacakmış. Yani ben adetimin 12. değil de 15.günü doktora gitmiş olacam yumurta büyüklüğü kontrolü için. Bu durum bana ne zarar getirir? Çok geç kalmış olur muyum? Yani bu ay boşu boşuna klomen içmiş olur muyum demek istiyorum.. Yoksa yumurtamın kendi kendine çatlaması ve gebe kalma ihtimalim olabilir mi?
  5. Hepimizin hakkında hayırlısını versin Yüce Rabbi'm !!!!!

Sayfayı Paylaş