Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

japonica canım hamilemisin nasıl oldu sonuç

jeliboncuğum sanırım değilim, reglime 3 gün var , ben bu sabah idrar testi yaptım ama negatif çıktı, büyük ihtimal yok içime öyle doğuyor, sanırım klomenle yumurtlama tarihim değişti ve ben olması gerkenden daha geç yumurtladım galiba ve yanlış hesap yaptım. ama bir dahaki ay bir daha deneyeceğim bu sefer ovulasyon testiyle günümü tam tesbit etmeye çalışacam

canım allah kolaylık vesin bende klomene başlıycam galiba dr adetinin 5. gününe kadar gel dedi ilaç vericek büyük bir ihtimal hiç umudum yok ama hayırlısı diyelim ne diyelim

bende klomenle hamile kalmayi basardim ama malesef sonunu getiremedim kismet olmadi
insallah sizler bebginize kavusursunuz

düsük yaptim sebebini allah biliyor doktorlar bir sey bulamiyor malesef tüp bebektete ayni sekilde sürekli düsük oluyor

çokk geçmiş olsun cnm bende bir kere kaybettim bebeğimi allah biliyor ne kadar zor olduğunu inşallah bir an önce tadarsın annelik duygusunu
benim samimi arkadaşımda üst üste düşkler yaşadı cnm ve sebebi bulunamadı sonra tıp hastanesinde araştırmaya aldılar kızı ve sonucu anlaşıldı kızın kanı sok katıymış yani bizim olması gereken sıvılıkta değilmiş bebeğe giden kanallar tıkanıp bebeği besliyemiyomuş sonra kan sulandırıcı haplar kullandı şimdi hamile ve doğumu yakın sen mutlaka yaptırmışsındır testlerini ama bu konuyada dikkat edersin cnm inşallah acil şifalar verir allah...

aranızda ikinci ayında klomenle hamile kalmayı başaran var mı ne olur bana da yardımcı olun klomen hakkında bildiğiniz şeyleri yazın lütfen çok sıkıntılıyım çok

Geri