Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

meraba bn klomen kullanıyorum ilk ayımda kullandım ilişkiden dolayı düşük oldu bu ay normal adet günümden 1 hafta önce mi ilişkiye girilmiycek dr bişey söylemedi bende sormayı unuttum siz biliyomusunuz biliyosanız cevap verebilir misiniz
Ben klomenle 2 ay geçirdim. Doktor adet öncesi ilişki konusunda bana hiçbir şey söylemedi ama ben yengemin öğüdünü tutuyor ve son bir hafta ilişkiye girmiyorum. Adeti getirir gibi bir inanış var. Belki kısmen doğrudur, bünyeden bünyeye değişir. Kimilerinin ****** hayatı ziyadesiyle aktif olduğu halde bebeğine bir şey olmuyor. :)

Ben klomenle 2 ay geçirdim. Doktor adet öncesi ilişki konusunda bana hiçbir şey söylemedi ama ben yengemin öğüdünü tutuyor ve son bir hafta ilişkiye girmiyorum. Adeti getirir gibi bir inanış var. Belki kısmen doğrudur, bünyeden bünyeye değişir. Kimilerinin ****** hayatı ziyadesiyle aktif olduğu halde bebeğine bir şey olmuyor. :)
bunuda ilk defa duyuyorum valla. ben hiç öle bişeye dikkat etmem. hatta adet,ime yaklaşınca daha da istekli olurum

Arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim yazdiklariniz paylasdiklariniz cok isime yaradi Allah hepinizin muradini versin insallah. 3 aylik surec Pcos hastasiyim yumurtam gelismiyordu hep 8mm doktor gunde 6 menopur ignesi olmami soylemisti baktimki olmayacak sizin paylastiklarinizi uygulamaya basladim bana bu ay doktor klomen kullanmami soyledi bide arti igne ben klomeni ictim ama igne yaptirmadim sogan kuru ictim yumurta gelisti decopeptyl catlatma ignesi vurdu ve yumurtam catladi esimle birlikte olduk simdi goguslerimde cok agri var bide adet agrisi geliyor arada kalbim hizli atiyor hamilelik geciren arkadaslar lutfen bir yorum yazin cok ihtiyacim var

kızlar bende bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.ayın 23 ünde adet olmam gerekiyordu fakat dün yani ayın 20 sinde lekelenme oldu.adet ağrılarımda var.fakat benim adetimin ilk günü hep çok az geldiği için 2.gün yoğunlaştığı için adet oluyorum die düşündüm.kafamı karıştıran şey neden 3 gün erken olduğum? bu klomen adet tarihlerini değiştirir mi acaba ???

ben bu ay klomen kullandım hemen ardından duphaston verdi doktor. perşembe bitti ilaç. bu ilaçlardan dolayı ne zaman adet olacağımı da bilmiyorum. eğer hamile değilsem ilaçtan kaç gün sonra adet olurum. geçen ay lutenyl kullanmıştım ilaç bitince hemen adet oldum. hamile değilsem 25inde adet olurum die düşünüorum ama geçen ay 28inde adet olmuştum.

Arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim yazdiklariniz paylasdiklariniz cok isime yaradi Allah hepinizin muradini versin insallah. 3 aylik surec Pcos hastasiyim yumurtam gelismiyordu hep 8mm doktor gunde 6 menopur ignesi olmami soylemisti baktimki olmayacak sizin paylastiklarinizi uygulamaya basladim bana bu ay doktor klomen kullanmami soyledi bide arti igne ben klomeni ictim ama igne yaptirmadim sogan kuru ictim yumurta gelisti decopeptyl catlatma ignesi vurdu ve yumurtam catladi esimle birlikte olduk simdi goguslerimde cok agri var bide adet agrisi geliyor arada kalbim hizli atiyor hamilelik geciren arkadaslar lutfen bir yorum yazin cok ihtiyacim var
arkadaşım ne kadar gün oldu iğne vurulalı. adetine ne kadar var

15 ekimde igne
6 gun kaldi adetime :(( cok merak ediyorum ne olacak diye hic boyle olmadim daha once sicak basiyor arrada bide psikolojik olmasindan korkuyorum paylasilanlari okudumda
az kalmış bu söylediğin belirtiler hamilelik belirtileri ama malesef beynimiz bize çok güzel oyunlarda oynuyor olabilir. bende aynı senn gibi bu belirtileri hissediorum. göğüslerin ilacın etkisi ile acıyor olabilir. ben çünkü ilacı kullanmaya başladığım andan itibaren hep acıdı. karnım çok şiş. kasıklarım adet olacakmışım gibi ağrıypr çoğu zaman. her an bir leke bekliorum. ha oldum ha olucam acaba olacak mıyım. hep bu sorular var aklımda. ilaç bitti hala bekliorum işte. alah sonumuzu hayır etsin :).

slm arkadaşlar bende bu ay klomen kullanıyorum salı günü kontrol var hemen büyütüyomu acaba yumoşları inşallah büyümüştürde çatlatma iğnesi kullanurım ve bebiş gelir dua edelim birbirimize olurmu

Geri