Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

yumurta boyutu iyi canım,kasık ağrısı olması gayet normal bende de ağrı çok olmuştu,özellikle yürürken çok ağrı oluyor,doktorlar genelde gün aşırı ilişki öneriyor,senin doktorun bol bol ilişki önermiş :) bel ağrısı bende de oluyordu ama çok değil,bu durumu doktoruna sor bence.

tşkler cnmm yaa biraz olsun rahatladım doktoruma söyledim o da kist olabilir dedi ama sonrada kist falan oluşmamış dedi devlet hastanesi olduğu için saolsun doktorlara istediğin hiçbirşeyi soramıosun aynı süreci yeniden yaşamak istemiyorum başa dönmek çok kötü olacak bakalım hamile kalana kadar devam edicem sonra dr değiştircem zaten yeni başladım tedaviye bakalım ne olacak inşallah hepimiz için hayırlısı olur bir an önce güzel haberlerimizi paylaşırız peki bu ağrılar neden olurki yumurtalar çatladığı içinmi yoksa dahamı büyüyorlar anlamadım

Klomenle yumurtalarım büyümemiş :(

herkese merhaba.ben yeni kayıt oldum fakat üyeliğim aktif olamdığı için sizlerden de deneyimlerinizle ilgili fikirler almak istediğim için bekleyemeden yazıyorum.Tedaviye yeni başladık cuma günü doktordaydım klomen kullandım günde 2 tane fakat yumurtalalrım hiç büyümemiş 8mm en büyüğü çok moralim bozuldu hepsi birden büyüyebilirde dedi birde rahim zarım çok inceymiş kalınlaşması için bant verdi salı günü tekrar gidicem inşallah büyümüştür çok ağrı var kasıklarımda umarım bu iyice işarettir

amin inşallah,çok güzel dileklerde bulundun. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah. benim yumurtalar çatlıyor ama iyi sonuç alamıyorum,inşallah bu ay tutar.inşallah hepimizin tutar da burda sevinç çığlıkları atıp güzel haberlerimizi yazarız :) moralini yüksek tut ve hep olumlu düşün,ben öyle yapıyorum.

inşallah canım ya bende dün akşam çatlatma iğnesi oldum hayırlısı olsun 14 gün nasıl geçecek Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

herkese merhaba.ben yeni kayıt oldum fakat üyeliğim aktif olamdığı için sizlerden de deneyimlerinizle ilgili fikirler almak istediğim için bekleyemeden yazıyorum.Tedaviye yeni başladık cuma günü doktordaydım klomen kullandım günde 2 tane fakat yumurtalalrım hiç büyümemiş 8mm en büyüğü çok moralim bozuldu hepsi birden büyüyebilirde dedi birde rahim zarım çok inceymiş kalınlaşması için bant verdi salı günü tekrar gidicem inşallah büyümüştür çok ağrı var kasıklarımda umarım bu iyice işarettir

canım valla bende klomen kullandım benimde aşırı kasık ağrım oldu bende doktoruma sordum muayeneden önce belki kist yapmıştır onun için ağrı olabilir dedi baktı kist falan hiçbirşey göremedi ama benim ağrılarım hala devam ediyor bazen batma oluyor belime vuruyor özellliklede sabahları bende anlamadım yumurrtalıklar büyüyorda olabilirmiş inş büyür seninkilerde

inşallah canım ya bende dün akşam çatlatma iğnesi oldum hayırlısı olsun 14 gün nasıl geçecek Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

aminnn cnm inşallah gönlüne göre olur ben şeyi merak ettim çatlatma iğnesini nerden yapıyorlar birde doktorun kendisimi yapıyor yoksa eczanedemi yaptırıyorsun çok acıyormu birde sen benden önce tedaviye başladın sanırım seninde kasık ağrın oldumu yumurtalıkların kaç mm büyüdü

doktora klomenin kaçıncı günü göründün?

üyeliğim aktif oldu sonunda:) klomen bittikten sonra 4 günü doktora çıktım bazen çok ümitsizliğe kapılıyorum inşallah yarın büyüdüğünü duyabilirim

üyeliğim aktif oldu sonunda:) klomen bittikten sonra 4 günü doktora çıktım bazen çok ümitsizliğe kapılıyorum inşallah yarın büyüdüğünü duyabilirim

ben de klomenin 7. günü gittiğimde yumurtalar 21 mm olmuştu :) bu araada üyeliğin hayırlı olsun :) sakın ümitsizliğe kapılma,olumlu düşün,inşallah yumurtalar iyice büyümüştür,yarın güzel haberlerini bekliyoruz canım :)

dün kontrole gittim yumurtalarım büyümemiş ama rahim zarım kalınlaşmış iyi haber bu şimdilik pazartesi tekrar gidicez bakalım inşlallah o zaman büyür

arkadaşlar bende 20 aylık ewliyim...yaklaşık 7-8 aydır da bebek istiyoruz olmadı..doktora gittik..herhangi bi engel yokmuş..klomen isimli ilacı yazdı..işte belli bi program yaptı..ona uyarak bu ilacı kullanmamı söyledi..bende kullandım ..kontrole gittiğimde yumurtlamamın ii olduğunu söyledi sonra adetini beklicez dedi bekledik bir hafta gecikti adetim hamileyim sandık tam doktora gideceğim sabah adet oldum bu arada dr. adet olsanda olmasanda gel demişti..gittim dr.yokmuş bende başka bi doktora göründüm..bayağı ilgilendi..anlattım olanları..o doktorda klomei tekrar yazmadı bi 6 ay daha ilaçsız denememizi söyledi..olmazsa o zaman başlarız ilac tedavisine dedi..açıkçası beklemek zor hepiniz biliyosunuzdur..ne yapiiim yardımcı olun arkadaşlar??

Geri