Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

slm kızlar,daha öncede sölediğim gibi mart ayında ilaçlara ara vermiştim,ve derken 1 ay geçti,bugün 3.günüm ve hala adet olamadım bazen belirti oluyor ama hala tık yok,inşallah bu ay tuttururum dua edin. yarın ilk kez gbelik testi yaptırmayı düşünüyorum,yarın ilk işim bi test alıp yapmak olucak. adet olamazsam,inşallah güzel haberlerle dönmek istiyorum. RABBİM HEPİMİZE NASİP ETSİN İNŞŞLLAH. dualarınızı bekliyorum :)

ayyyyyyyyyyyy hadi bakalımmmm inşallahhhhhh mutlaka yaz ama

yeni katılanlardan da birisi benim galiba çok garip ama gerçek bişey yaşadım doktorum bana 3-4 ay öncesinde klomenle tedaviye başladı. ilk ay fazla büyüdüd 2.ay kist oluştu 3.ay fazla büyümediği söyleyip bıraktı.sonraki ay için klomen yazdı iki tane kullancaksın dedi ama daka kullanmaya başlamadan adetim 12 gün gecikince kan testi yaptırdım sonuç pozitif çok sevindim doktorum sayısal değerler düşük ama yinede pozitif sonuç dedi şimdi yarını bekliorum değerlerin artması bekleniyormuş bakalım yarın nasıl bi artış olmuş sevineyim mi bilemedim şaşkınlık içersindeyim..

canım yaa biliyormusun benimde senin gibi oldu ilk ayımda gayet güzel büyüdüler haatta fazlasıyla doktor iğne yapmadı ikincisinde ilaç işe yaramadı ben çok ümitlenmiştim ama 2. klomenden sonra tamamen ümidim kesildi doktorun söylemesi ile şimdi 3. klomene başlıcam ama daha adet görmedim inşallah bende sen gibi her şeyi bırakmışken pozitif sonuçlar alırımm

benı hatırladınmı senle beraber baslamıstık klomene ben bır kez klomen kullandım daha kullanmadım kendı halıne bıraktım tam kafamdan cıktıgı an hamıle kaldım sukurler olsun rabbıme ıkıncıyıde verdı su an 14 haftalık hamıleyım sakın uzulmeyın kızlar vaktı gelmeden hıc bısey olmuyo unutmayın tefekkur edın dua edın ben ibrahim suresını okudum sonda bır oncekı sayfasını okudum adetım bıttı okumaya basladım adet olana kadar okucam dedım hergun oglen namazını kıldıktan sonra okudum 1 sayfasını orda ıbrahım as duası var ılk cocugu 99 yasında olmus ıkıncısıde 119 yasında olmus yanlıs hatırlamıyorsam kızlar okudum adet olmadım zaten halende okuyom sukurler olsun rabbıme herkese sağlıklı sıhhatlı hayırlı evlatlar versın ıns dua edın zamanı geldımı olur bundada hayır vardır dıyın arkadaslar[/QUOTE

klomene kiminle beraber başladın ? :) yazmamışsın . hayırlı olsun canım,Allah ikinize de sağlık versin inşallah ve darısı biz tüm isteyenlerin başına olsun. bu arada İbrahim as duasına ben de başlamayı düşünüyorum, sayende tabi :) tşk ederim.

slm kızlar bende 3 kere klomen tedavisi gördüm fakat sonuç negatif oldu hep aksilik çıktı.4 ay kadar ara verdim buay tekrar tedavime devam etmeye karar verdim.doktor buay 2 kutu klomen verdi.sabah akşam içicem buarada menogon iğne de verdi yanında 1 kutuda 5 iğne var.bugün 3.iğnemi vuruldum çok yakıyo ama umarım buna değer.pztsi gdicem doktora bakalım büyümüşlermi yumurtalrım...kısmet artık hakkımda hayırlısı..

slm kızlar bende 3 kere klomen tedavisi gördüm fakat sonuç negatif oldu hep aksilik çıktı.4 ay kadar ara verdim buay tekrar tedavime devam etmeye karar verdim.doktor buay 2 kutu klomen verdi.sabah akşam içicem buarada menogon iğne de verdi yanında 1 kutuda 5 iğne var.bugün 3.iğnemi vuruldum çok yakıyo ama umarım buna değer.pztsi gdicem doktora bakalım büyümüşlermi yumurtalrım...kısmet artık hakkımda hayırlısı..

slm arkadaşlar klomen kullanıyorum bende 2 gündür. regl 3.günü başladım yarım tablet alıyorum. pzt dr gidicem ama sanki regl kanamam arttı bu normal mi ?

lavinnya cım inş tez vakit bebişlerimiz olur allahtan ümit kesilmez dua edelim.
qzZPmn37Oxbfw50VtAAAAAElFTkSuQmCC

maalesef canım sonuç negatif çıktı :( ilk kez test yaptım umutlandım bi an ama tek çizgi çıkınca üzüldüm. bugün 4.günümdeyim tık yok. bu arada o tek çizgi de çok belirgindi,sırıtır gibi :) inşallah çift çizgi gördüğümde ben de ona sırıtırım :)

:))))) hadi bakalım inşallah sıkma canını napıcaksın artık oluruna bırakmak lazım inan ben artık düşünmüyorum oluruna bıraktım her defasında hayal kırıklığı yaşamak beni mahfetti yarın birgün hamile kalsam ona bile sevinemicek duruma geldim sanki o yüzden hayırlısı olsun herkes içinnn

:))))) hadi bakalım inşallah sıkma canını napıcaksın artık oluruna bırakmak lazım inan ben artık düşünmüyorum oluruna bıraktım her defasında hayal kırıklığı yaşamak beni mahfetti yarın birgün hamile kalsam ona bile sevinemicek duruma geldim sanki o yüzden hayırlısı olsun herkes içinnn

tşk ederim,dediğin gibi hayırlısı olsun. aslında ben çok neşeli bi insanım ve gayet rahat davranıyorum ama adet zamanı çok gergin oluyorum. bu arada bugün regl oldum. bi de bu ay ne yapacağıma henüz karar veremedim,önerebileceğiniz bir şey var mı?

hepimiz de çok zor bi süreçten geçiyoruz. ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN.

Geri