gebe
  1. cocukmelegi

cocukmelegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kocam benimle evliyken nişanlandı

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında cocukmelegi tarafından paylaşıldı.

evliyken nişanlanmak nişanlısı da onu aldattı şimdi bana geri dönmek istiyor, ne yapacağım onu çok seviyorum yaa

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kocan seninle evliyken nişanlandı ve sen onu hala seviyosun çok ilginç ama kusura bakma o seni hele bide varsa çocuğunuzu düşünmeyerek bunu yaptıysa sizi çokdan gözden çıkarmışi demektir şimdide tekmeyi yiyince bocaladı o alıştığı hayata geri dönmek istiyo bence sırf çıkarı için çocuğun varsa 1 kere düşün derim ama çocuğun yojksa önüne bak...tebi bu benim kişisel fikrim doğru kararı vericek olan sensin

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben pes diyorum allah yardımcın olsun ben şevvale katılıyorum canım

4. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz hayır kesinlikle dönme desekte sen zaten döneceksin!!!o yüzden kimseye sorma kararını kendin ver.yolun açık olsun ne diyeyim..

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Buda nedir böle olaya bak yaa??onun nişanlısı tabikide aldatır .zaten kafa buluyodur ciddi bi nişanlılık deildirki.evli biriyle nişanmı olur.çok saçma.bana kalırsa uzak dur öyle tiplerden.

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Nasil yani,seninle evli,ayni evi paylasiyorsunuz ve o seni aldatiyor baskasi ile nisanlaniyor,onunla evlenmek icinde senden bosancakti,olmadi nisanlisida onu aldatti.boyle birsey affedilir mi bilmiyorum,zaten mantigada sigmiyor bu davranis.Allah yardimcin olsun.

7. Emmek-Ici

Emmek-Ici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yuvayi cabuk yikmak gibi geliyor olabilir sana, haklisin. erkekler biz kadinlar gibi olamiyor ..belki bir sansi hak eder diye dusunuyorum ben cunku eger bir sans vermezsen bu hep senin aklinda kalacak acaba verseydim düzelirmiydi diye.. eger sansini kullanamazsa hic olmazsa denemis olursun derim ben..yeirnde olsam ona bayagi bi cektiridim.mademki seviyorsun, sevmekte sevilmek kadar zor bence.. belkis nein gibi kimsesnin olmadigini anladi ve pisman oldu .. hersey olabilir ama hic birsey yasamadan bilinmez, insanin onuruna dokunan birsey ama ben yapici taraftariyim...cunku kendimi senin yerine koydum bu durum iyi seylerede yol acabilir zaman kaybinadan..genede sen bilirisn iyi dusun derim ben,,bence bu durumu kaldirabilirmisin önce onu tart ve onun etkisinde kalmadan düsünerek bi karar ver canim.. allah yardimcin olsun

8. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bundan bi iki yil önce sorsaydin bu soruyu hic düsünmeden bosa, senin gururunu kirmis, seni aldatmis derdim. Ama zamanla insan bazi seylere göz yumabiliyor, bukadarini benim esim yapsa hmm ayrilirdim herhalde ama sen yinede bi konus bakalim esinle, sadece diger kadin aldatti diye sana dönüyo baska tutunacak dali yok gibi geliyo bana. Biraz burnu sürtsün okadar kolay pes etme ilk firsatta ayni seyi tekrarlayacaktir....

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    şaka mı bu ya...
    aldatmaya bak bir de nişanlanmış
    yuhh yani
    yol ver gitsin nişanlısına

10. edaligelin

edaligelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence hemen koyverip gitme bi sans daha ver kolay degil yuva yikmak hem ne kaybedersinki en azindan kafanda soru isareti kalmaz her insan hata yapabilir onemli olan hatasinin farkina varabilmek sen yinede icindeki sesi dinle allah yardimcin olsun..

11. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bu nasıl sevgi anlamıyorum sana böyle yapanı hala seviyorum demek gercekten anlamıyorum
    ne olur düşünün bir kere daha bunu bir kere yapan sonradan daha neler yapmaz şaka gibi gercekten bence bu senin sevgini kullanıyo

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim ya insan evlenmek icin nisanlanir,bir sorun olmasaydi esin nisanlisi ile evlenecekti.Peki sen ne olacaktin,bosanacakmiydi senden.

13. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım inan başlığını okuyunca bile ürperdim.. tamam hadi erkekler evli olduklarında başka kızlarla birlikte oluyorlar ama nişanlananı ilk defa duyuyorum..bence iyi düşün.. birinciyi yapan ikinciyi de yapar..

14. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım kararını kendi içine kapan ve kendin ver

15. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bende yuhhh diyorum bu kadar olur artık bu ne ya bence o adamı bu kadar sen şımartmışsın ki bak geri dönmeye yüzü var at gitsin nasıl seviyrsun hala onu şok oldum ya

Kocam benimle evliyken nişanlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eyvahh beN evLiyim!!!

Eyvahh beN evLiyim!!!

Bu sohbetimde sevişerek evlenen bir çiftin nasıl bir duvara tosladıklarını anlatmak istiyorum. Genelde bütün evli çiftlerin yaptığı şey, mutlu kalma çabasıdır. Ben bekarlığı, yelkenler fora giden bir gemiye benzetiyorum. Evlilikte ise, deniz kızına vurulup balıklama suya atlıyorsun, sonra da imdat kurtarın beni diye ölene kadar bağırıp duruyorsun. Şimdi her iki tarafın da isteği ile yapılmış...
  2. Onur seda hanım'la evliyken bile benimle birlikteyd

Onur seda hanım'la evliyken bile benimle birlikteyd

SEDA'YLA EVLİYKEN BİLE BİRLİKTEYDİK 'Onur Seda Hanım'la Evliyken Bile Benimle Birlikteydi.' Şarkıcı Özlem Özen'den Bomba İtiraflar.. 'ONUR SEDA HANIM'LA EVLİYKEN BİLE BENİMLE BİRLİKTEYDİ.' ŞARKICI ÖZLEM ÖZEN'DEN BOMBA İTİRAFLAR.. Genç şarkıcı Özlem Özen, bir dönem ünlü sanatçı Seda Sayan'ın genç eşi Onur Şan'la aşk...
  3. evli amirim ve ben.. :S

evli amirim ve ben.. :S

:dil::dil: 3 yıl bitmek üzere.. yanlış olduğunu biliyorum, acımasız eleştirilerinizede açığım.. amirim ile birlikteliğim iniş çıkışlarla tehlikelerle bu zamana kadar geldi. evli çocuğu var.. eşi maalesef çok çirkin.. :S çirkinlik bir tarafa huysuz, eşini sürekli üzüyor, şahit oldum :( ayrıca çok yakışıklı, çok karizmatik, çok başarılı.. yatakta ise inanılmaz.. :) burdan çıkacak ders...
  4. KOCANIZI SIZ SORUN BEN SÖYLİYİM BAYANLAR :)

KOCANIZI SIZ SORUN BEN SÖYLİYİM BAYANLAR :)

Burcların iliskiniz ve evliliğiniz uzerındekı etkılerı neler? Hangı burclar daha ıyı anlasıyor evlılıkte ? Kocanızla burç uyumunuz ne ? Hem eğlenelim hemde burçlar ne kadar doğru soylüyor görelim :) Tek yapmanız gereken eşinizin ve sizin burcunuzu yazın :)
  5. Kocam benimle  hic ilgilenmiyor

Kocam benimle hic ilgilenmiyor

27 yasindayim 6 yıllık evliyim. Eşimle senede 3 4 kere ilişkiye giriyoruz. Bu konuları konuşmak istemiyor yine de konuşmaya çalışıyorum. Sorun ney? Sorun yok. Beni seviyor biiyorum. Beğenmiyor musun? Zevk mi almıyorsun? Başkasını mı seviyorsun? Tercihlerin mi farklı? Hepsini sordum. Cevap hep aynı. Senle alakası yok. Sorun da yok. Aklıma cinsellik gelmiyor. Geldiğinde de yorgun...

Sayfayı Paylaş