gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kocanızdan en çok .........

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

almak istediğiniz hediye

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kocanızdan en çok .........
    fark etmez beni cok dusundugunu gorsem bana yeter

kocanızdan en çok ......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kocanız En İyi Arkadaşınız mı?

Kocanız En İyi Arkadaşınız mı?

Kocanız En İyi Arkadaşınız mı? Hayır, biz erkeklerin barda aperatif alırken ligdeki son durum hakkında tartıştıkları ya da her Cuma akşamı yaptıkları hali saha maçından sonra meyhanede yeni çıkan cep telefonundan söz ettikleri arkadaşlarını kastetmiyoruz. Size inanılmaz gelebilir ama en azından bu araştırmaya göre Amerikalı erkekler en yakın arkadaşlarının eşleri olduğunu söylüyorlar....
  2. Kocamın en sevdiği yemek!!!

Kocamın en sevdiği yemek!!!

yeşil mercimek yemeği erkeklerin sevdiği yemekler erkeklerin en sevdiği yemekler kocama yemek Evli hanımlar bilirler yemek yapmak dünyanın en zor işidir.Aslında yemek yapmak demeyelim de her gün çeşit çeşit yemek yapmak bi de bunu eşimize ,çocuklarımıza beğendirmek diyelim.Valla çok sinir bir durum ben eşime sorarım canın ne istiyor diye sen ne yaparsan yerim der ama yalan :) Tamam yer yer...
  3. Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

kocaya hediye Hız bazen felaket getirir meleklerim.Sizce de öyle değil mi ... 3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış Birincisi demiş...ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş. İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum...
  4. kocam çok ilgisiz

kocam çok ilgisiz

kocam ilgisiz kocam çok ilgisiz 4 yıllık evliyiz severek büyük aşkla evlendik ama kocam artık eskisi gibi değil aramızda ve evimizde hiçbir sorunumuz yok herşey yolunda gidiyor ama ruhen açım kocama ne bileyim bazen bir süpriz yapsın istiyorum bir tatlı bakış iki üç kelime çokmu istiyorum vazgeçtim hediye filan istemiyorum anneler günü geçti bir tatlı sözünü işitmedim canı isterse...
  5. Melekler kocalarını çok şık yılbaşı hediyesi

Melekler kocalarını çok şık yılbaşı hediyesi

kol düğmeleri kol düğmesi modelleri Melekler yeni yıl yaklaştıkça bazılarımızı aceba ne hediye alsam diye telaş sarmıştır düşün düşün bi türlü bulamayız çünkü erkeğe hediye seçmek çok zordur ben erkek için en iyi hediyenin kol düğmesi olacağını düşündüm eğer kocalarınızda seviyosa kol düğmelerini kol düğmesi modelleri burada hadi hep birlikte bakalım

Sayfayı Paylaş